| shareable a întrebat:

Am 50 de raspunsuri. De ce nu pot vota userul anului?

6 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Pentru ca raspunsurile se actualizeaza abia a doua zi! adica azi! SI nu la ora 23, 59!
Uitandu -ma pe profilul tau ai fi avut timp sa dai numarul necesar de raspunsuri pentru a vota!
Poate la anul... ajungi sa fii votat!rolling on the floor

| LPCTSTR a răspuns:

Ai 50 de raspunsuri date unde? S-a terminat perioada de votare, degeaba mai incerci.

| shareable explică (pentru LPCTSTR):

Pe TPU. Unde sa le dau?

| LPCTSTR a răspuns (pentru shareable):

Nu mai poti, votarea s-a-ncheiat!

| shareable explică (pentru LPCTSTR):

Ai nevoie de 50 de răspunsuri validate şi 15 zile de la crearea contului.
Dacă atingi numărul de răspunsuri până pe 06 ianuarie, vei putea vota şi tu.

E inca 6 ianuarie si am 50

| LPCTSTR a răspuns (pentru shareable):

Tu de criterii vorbeai?! Te durea sa specifici... sa-nteleg.
Siteul imi spune ca ai 26, inca nu s-a actualizat. Iar cum dinamicitatea cu care se actualizeaza profilurile utilizatorilor inca este un mister pentru mine, in cam 24 de ore de la postarea raspunsului cred ca va fi adaugat in contor si pentru ceilalti si, probabil, si in contorul pe care siteul il ia drept criteriu.