| ღჩօოჩօղყƙღ a întrebat:

Daca vreau sa raportez pe cineva imi apare de ce vreau sa il raportez:
Conţinut obscen/ilegal/piraterie
Caracter irelevant
Neinteligibil/spam

Ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| strengaritzza a răspuns:

Continut obscen = VULGAR
Irelevant = Neinteresant
Neinteligibil = De neinteles
Spam = RECLAMA ILEGALA si pe orice site unde se detectezeaza asa ceva se blocheaza contul.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cele ce-ti apar sunt categoriile la care se incadreaza postarea pe care vrei s-o raportezi, trebuie sa bifezi una dintre aceste categorii. Citeste raspunsurile la INTREBARI FRECVENTE si te lamuresti. Numai bine!

| EmaS a răspuns:

Poti sa scrii la contact daca cineva iti creeaza neplaceri.In coltul din dreapta este scris pe albastru CONTACT.

| xtreme95 a răspuns:

Intrebarea e legata de tipul abuzului produs de cel pe care vrei sa il raportezi.

| andreeamoan a răspuns:

Adica ce contine mesajul celui ce vrei sa-l raportezi a injurat, nu are legatura cu intrebarea etc.