| SoreSory a întrebat:

Pentru ce sunt bune punctele de la oracol?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna Sorehappy
se adauga punctajului tau, si asa cresti in rank.
O zi frumoasa sa aihappy

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://eucunosc.blogspot.com/2012/02/pictura-din-puncte.html
Spor la treabă!

| EmaS a răspuns:

Punctele pe care le primesti se adauga celor pe care le ai in comunitate si te ajuta sa cresti in rank.
Mai multe detalii gasesti pe blog, la http://www.tpu.ro/blog/?p=3508 si http://www.tpu.ro/blog/?p=3502

greece12
| greece12 a răspuns:

Pentru ce sunt bune punctele, in general? Fundele, unde le pui?
Majoritatea confunda site-ul TPU cu un concurs, nu pot intelege ca e un site de intrajutorare dezinteresata, le e strain termenul!
Tu de ce esti pe TPU?

| alexalexandrusincerul a răspuns:

Punctele de la oracol ti se adauga punctajului tau. Punctele arata pozitia ta in clasamentul TPU.

| DarkBlood32 a răspuns:

Pentru cresterea in rank si marirea punctajului total.