Premiile TPU au ajuns in casele voastre

Dupa cum bine stiti, de cateva luni am introdus Magazinul de Premii in comunitatea TPU, oportunitate prin intermediul careia puteti castiga produsele preferate.

Va reamintim ca monedele TPU se primesc doar pentru raspunsurile complete, relevante si corecte din punct de vedere gramatical.

Mai jos aveti cateva fotografii de la cei care si-au primit deja premiile:

Va multumim ca ne sunteti alaturi, sunteti minunati!

40 răspunsuri:
| EmanuelEmy7 a răspuns:

WooW, ce tare! =)

| MihaelaDart a răspuns:

Multumesc pentru premiu, imi voi fotografia parfumul cand voi intra in posesia lui, pachet care prin noiembrie-decembrie imi vor trimite parintii mei.

| Cortex a răspuns:

Asteptam intrebarea stimati concetateni.

| Spataru_Doina_1979 a răspuns:

Eu (glumesc)

| Cronos126 a răspuns:

In ce poza e pisicuta?

| Donsavas a răspuns:

Multumesc pentru premiu si confirm primirea castilor!

| MihaelaDart a răspuns:

Multumesc TPU pentru parfum, miroase traznet.

| anonimg a răspuns:

O surpriza placuta am primit si eu astazi din partea TPU.
Nu atat cadoul, cat mesajul mi-a placut cel mai mult. Acesta va fi pus la loc de cinste, vizibil.winking Iar cadoul pe urechi. happy
Multumesc TPU!
https://imgur.com/a/XR9n55G
https://imgur.com/v5fdPzp

| TPU.ro explică (pentru anonimg):

Ne bucuram mult ca premiul a ajuns! Sa le folosesti bucuros!
Am urcat si poza direct in articol.
Multumim pentru tot!

| zilog a răspuns:

Asa de putini in decurs de 20 ani