| emoboy16 a întrebat:

as crea sa stiu ca daca ai prieteni pe TPU ai putea sa vorbesti cu ei si cum?

Răspuns Câştigător
| KristalPop a răspuns:

Prin mesaje.

4 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Bine ai venit.Sigur ca vei putea sa vorbesti cu ei prin mesaje private sau live, dar dupa ce vei deveni membru senior.Pentru aceasta este nevoie sa dai 100 de raspunsuri si sa ai o vechime de zece zile pe site.Succes! http://www.tpu.ro/shoutbox.html

caramela
| caramela a răspuns:

Buna Danyhappy
esti inca junior si nu poti vorbi cu prietenii pe chat decat atunci cand ai strecut la statutul de senior, pentru asta trebuie sa ai 10 zile de la crearea contului si 100 de raspunsuri. uite ce am extras din blogul TPU.
Care sunt privilegiile unui senior?
Un utilizator senior poate raporta si vota postari, poate trimite mesaje private si are acces pe chat-ul TPU.
Deci fii activ pe site sa devii senior.
O zi frumoasa sa aihappy

| CautNume a răspuns:

Ce? Poti scrie in romana?

| DariusAndi a răspuns:

Doar prin mesaje!