| LaughingKarima a întrebat:

As vrea si eu sa stiu cum imi sterg contul daca se poate. Multumesc anticipat.

37 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

Toti vreti sa va stergeti contul? E iar 1 aprilie?

| LaughingKarima explică (pentru KillMePlease):

Intr-o lume paralela probabil ca e 1 aprilie, dar eu vorbesc serios aici. Care o mai zis ca vrea sa isi stearga contul?

| KillMePlease a răspuns (pentru LaughingKarima):

Mai multi. Stefy si SuckKiller si probabil altii.
Si eu aveam in gand sa mi-l sterg...Da' daca acum e la moda sa-ti stergi contul, nu mai vreau. laughing
Dar ce motiv ai sa ti-l stergi? O lasi pe mamica singurica nu?sad *ofteez* :-

| SweetMinion a răspuns:

Afurisita mica ce esti, si tu unde crezi ca pleci? Stai aici si induri criza cu noi laughing Crezi ca poti scapa asa usor?!

| LaughingKarima explică (pentru KillMePlease):

Afurisitii aia mici! Ei de ce pleaca? O.o
Eu nu o sa mai pot sa intru pentru multa vreme, nu are niciun rost sa mai tin contul.

| KillMePlease a răspuns (pentru LaughingKarima):

Ei pleaca pentru ca ....Nu stiu...Stefy vad ca nu a mai intrat de azi dimineata cand a pus intrebarea si Suck nu cred ca pleaca (nu il lasa el pe Jony singur).
De ce nu o sa mai poti sa intri? crying((((((((((((((

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#39
Vezi punctul 38.
Totuși eu te-aș sfătui să nu faci asta deoarece TPU este un site foarte util.

| LaughingKarima explică (pentru KillMePlease):

E mai complicat un pic. Am si concursuri de dans, saptamana viitoare o sa fiu transferata intr-o clasa mai mare din cauza unui test stupid pe care l-am dat, gemenii aia 2(nu fratii mei, vorbesc de dracusori) tot pe capul meu sunt, deci pana la vacanta o sa fiu o imprastiata totala. In vacanta ma duc cu ai mei in delegatie nu stiu unde, si nu o sa am timp. Dupa vine iar scoala si mai am un pic si ma spanzur numai cand ma gandesc cate o sa am de facut atunci.

| LaughingKarima explică (pentru anonim_4396):

Stiu ca e un site util iubire bibelou de portelan, dar nu o sa am timp sa mai intru absolut deloc sad

| KillMePlease a răspuns (pentru LaughingKarima):

ăm...
Atunci iti urez succes si sper sa-ti reuseasca cele propuse.
Dar sper ca nu vei uita...Din cand in cand...Cand poti..Sa mai dai un semn de viata si sa ne spui daca esti binie. •﹏•

| LaughingKarima explică (pentru KillMePlease):

Ai citit comentariul in care am fost facuta "afurisita mica"? cand iti e dor de mine intreab-o pe nebuna aia de mine. Pe ea sau pe NedraDaughterOfLaughingJack. Nu uit eu de voi, mai ales de mami nu o sa uit :*

| KillMePlease a răspuns (pentru LaughingKarima):

Dar nu le cunosc.....Ar fi cam ciudat, stii:
-eu: stiu ca nu ma cunosti, ce face Karima?
-una din ele: a....esti ciudata..Pa straight face
laughing
Off dar totusi sper sa revii...Candva. ﹋o﹋

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru LaughingKarima):

Am observat postarea ta de mai sus și văd că ai un program destul de încărcat.Chiar dacă vei lipsi o vreme sau nu vei mai intra atât de des pe site nu îți recomand să-ți ștergi contul. Poate vei reveni cândva. Până atunci ne rămâne profilul tău.

| LaughingKarima explică (pentru KillMePlease):

Auzi, tu fa ce zic eu. Mai repede tu o sa zici ca ele sunt ciudate.

| SweetMinion a răspuns (pentru LaughingKarima):

Noi? Ciudate? Ca tu tare normala esti iubire laughing Lasa ca daca am timp mai intru si eu pe aici sa le mai zic ca inca nu ai murit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Karima, fată frumoasă, te-ai țicnit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai? Ai innebunit? Cum sa-l stergi?

| LaughingKarima explică (pentru anonim_4396):

Nebuna sunt eu de felul meu, nu ai ce sa imi faci @.@

| LaughingKarima explică (pentru anonim_4396):

MI-a placut faza asta laughing cea mai buna chestie pe ziua de azi. Nu m-am ticnit..cred. Poate cred eu prost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru LaughingKarima):

Îți spun un secret pe privat...

| KillMePlease a răspuns (pentru LaughingKarima):

...laughing)
Io nu ma bag in acest domeniu deocamdata, man

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru LaughingKarima):

Daca te prind ca-l stergi, vin la tine

| LaughingKarima explică (pentru anonim_4396):

Hai sa te vad ce poti, babuto!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru LaughingKarima):

Ah spatele...

| LaughingKarima explică (pentru anonim_4396):

Eh, Daisuki, chiar asa ai ajuns. Hai ca pana imi sterg contul iti fac un masaj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru LaughingKarima):

Am stat toata ziua pe un scaun in fata calculatorului. Sunt in forma maxima.

| LaughingKarima explică (pentru anonim_4396):

Tu esti acasa la calculator si eu sunt la scoala ca proasta crying nu iti e un pic mila de mine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru LaughingKarima):

Ah...ce frumos e acasa.

| LaughingKarima explică (pentru anonim_4396):

Deci...nu iti e mila

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru LaughingKarima):

Oh, cu prima ocazie vin si demolez scoala. Dupa ce te scot de acolo. (^ω^)