| LaughingKarima a întrebat:

As vrea si eu sa stiu cum imi sterg contul daca se poate. Multumesc anticipat.

37 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cum imi sterg contul?
Pentru a sterge contul TPU.ro trebuie sa trimiti un mesaj, folosind functia "Contact" (sau direct la contact @ TPU. ro) de pe adresa de e-mail cu care te-ai inregistrat in cadrul comunitatii. Atat intrebarile cat si raspunsurile nu vor mai fi sterse, ci vor aparea pe site ca si cum ar fi postate de un utilizator anonim. Am recurs la aceasta metoda, din dorinta de a fi fair-play fata de utilizatorii care au acordat fundita pentru raspunsurile care acum urmeaza sa fie sterse. In cazul in care posesorul unui cont a decedat, la cererea familiei/prietenilor, contul respectiv va fi dezactivat. Este necesar ca orice astfel de cerere sa fie insotita de acte doveditoare.
Extras din Intrebari frecvente
O seara bunahappy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Pentru a şterge contul, trebuie să trimiţi un mesaj Adminelor, la "Contact" - vezi colţul din dreapta sus, sau la linkul :
http://www.tpu.ro/contact

"38. Cum imi sterg contul?
Pentru a sterge contul TPU.ro trebuie sa trimiti un mesaj, folosind functia "Contact" (sau direct la contact @ TPU. ro) de pe adresa de e-mail cu care te-ai inregistrat in cadrul comunitatii. Atat intrebarile cat si raspunsurile nu vor mai fi sterse, ci vor aparea pe site ca si cum ar fi postate de un utilizator anonim. Am recurs la aceasta metoda, din dorinta de a fi fair-play fata de utilizatorii care au acordat fundita pentru raspunsurile care acum urmeaza sa fie sterse. In cazul in care posesorul unui cont a decedat, la cererea familiei/prietenilor, contul respectiv va fi dezactivat. Este necesar ca orice astfel de cerere sa fie insotita de acte doveditoare." - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#38

Toate cele bune.

| KillMePlease a răspuns:

Toti vreti sa va stergeti contul? E iar 1 aprilie?

| LaughingKarima explică (pentru KillMePlease):

Intr-o lume paralela probabil ca e 1 aprilie, dar eu vorbesc serios aici. Care o mai zis ca vrea sa isi stearga contul?

| KillMePlease a răspuns (pentru LaughingKarima):

Mai multi. Stefy si SuckKiller si probabil altii.
Si eu aveam in gand sa mi-l sterg...Da' daca acum e la moda sa-ti stergi contul, nu mai vreau. laughing
Dar ce motiv ai sa ti-l stergi? O lasi pe mamica singurica nu?sad *ofteez* :-

| LaughingKarima explică (pentru KillMePlease):

Afurisitii aia mici! Ei de ce pleaca? O.o
Eu nu o sa mai pot sa intru pentru multa vreme, nu are niciun rost sa mai tin contul.

| KillMePlease a răspuns (pentru LaughingKarima):

Ei pleaca pentru ca ....Nu stiu...Stefy vad ca nu a mai intrat de azi dimineata cand a pus intrebarea si Suck nu cred ca pleaca (nu il lasa el pe Jony singur).
De ce nu o sa mai poti sa intri? crying((((((((((((((

| LaughingKarima explică (pentru KillMePlease):

E mai complicat un pic. Am si concursuri de dans, saptamana viitoare o sa fiu transferata intr-o clasa mai mare din cauza unui test stupid pe care l-am dat, gemenii aia 2(nu fratii mei, vorbesc de dracusori) tot pe capul meu sunt, deci pana la vacanta o sa fiu o imprastiata totala. In vacanta ma duc cu ai mei in delegatie nu stiu unde, si nu o sa am timp. Dupa vine iar scoala si mai am un pic si ma spanzur numai cand ma gandesc cate o sa am de facut atunci.

| KillMePlease a răspuns (pentru LaughingKarima):

ăm...
Atunci iti urez succes si sper sa-ti reuseasca cele propuse.
Dar sper ca nu vei uita...Din cand in cand...Cand poti..Sa mai dai un semn de viata si sa ne spui daca esti binie. •﹏•

| LaughingKarima explică (pentru KillMePlease):

Ai citit comentariul in care am fost facuta "afurisita mica"? cand iti e dor de mine intreab-o pe nebuna aia de mine. Pe ea sau pe NedraDaughterOfLaughingJack. Nu uit eu de voi, mai ales de mami nu o sa uit :*

| KillMePlease a răspuns (pentru LaughingKarima):

Dar nu le cunosc.....Ar fi cam ciudat, stii:
-eu: stiu ca nu ma cunosti, ce face Karima?
-una din ele: a....esti ciudata..Pa straight face
laughing
Off dar totusi sper sa revii...Candva. ﹋o﹋

| LaughingKarima explică (pentru KillMePlease):

Auzi, tu fa ce zic eu. Mai repede tu o sa zici ca ele sunt ciudate.

| SweetMinion a răspuns (pentru LaughingKarima):

Noi? Ciudate? Ca tu tare normala esti iubire laughing Lasa ca daca am timp mai intru si eu pe aici sa le mai zic ca inca nu ai murit

| KillMePlease a răspuns (pentru LaughingKarima):

...laughing)
Io nu ma bag in acest domeniu deocamdata, man

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaughingKarima):

Eu am zis si chiar il sterg. Credeam ca este ceva mai interesant pe aici dar pe zi ce trece pun astia niste intrebari atat de prostesti.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Trebuie sa intri la "Setările contului meu", iar jos de tot scrie mic nu mai stiu ce si trebuie sa dai click pe " aici" si sa le trimiți mesaj adminilor.

P.S. De ce vrei sa faci asta? sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#39
Vezi punctul 38.
Totuși eu te-aș sfătui să nu faci asta deoarece TPU este un site foarte util.

| LaughingKarima explică (pentru anonim_4396):

Stiu ca e un site util iubire bibelou de portelan, dar nu o sa am timp sa mai intru absolut deloc sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaughingKarima):

Am observat postarea ta de mai sus și văd că ai un program destul de încărcat.Chiar dacă vei lipsi o vreme sau nu vei mai intra atât de des pe site nu îți recomand să-ți ștergi contul. Poate vei reveni cândva. Până atunci ne rămâne profilul tău.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Karima, fată frumoasă, te-ai țicnit?

| LaughingKarima explică (pentru anonim_4396):

MI-a placut faza asta laughing cea mai buna chestie pe ziua de azi. Nu m-am ticnit..cred. Poate cred eu prost

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaughingKarima):

Îți spun un secret pe privat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai? Ai innebunit? Cum sa-l stergi?

| LaughingKarima explică (pentru anonim_4396):

Nebuna sunt eu de felul meu, nu ai ce sa imi faci @.@

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaughingKarima):

Daca te prind ca-l stergi, vin la tine

| LaughingKarima explică (pentru anonim_4396):

Hai sa te vad ce poti, babuto!

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaughingKarima):

Ah spatele...

| LaughingKarima explică (pentru anonim_4396):

Eh, Daisuki, chiar asa ai ajuns. Hai ca pana imi sterg contul iti fac un masaj.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaughingKarima):

Am stat toata ziua pe un scaun in fata calculatorului. Sunt in forma maxima.

| LaughingKarima explică (pentru anonim_4396):

Tu esti acasa la calculator si eu sunt la scoala ca proasta crying nu iti e un pic mila de mine?

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaughingKarima):

Ah...ce frumos e acasa.

| LaughingKarima explică (pentru anonim_4396):

Deci...nu iti e mila

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaughingKarima):

Oh, cu prima ocazie vin si demolez scoala. Dupa ce te scot de acolo. (^ω^)

| LaughingKarima explică (pentru anonim_4396):

Si eu care voiam sa raman in scoala cat timp tu o demolai. Ce pacat ca ma scoti inainte.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaughingKarima):

Pai?(●´ω`●)

Răspuns utilizator avertizat
| SweetMinion a răspuns:

Afurisita mica ce esti, si tu unde crezi ca pleci? Stai aici si induri criza cu noi laughing Crezi ca poti scapa asa usor?!