| ramy97 a întrebat:

Buna TPUhappy
As vrea sa stiu cum pot sa sterg toate mesajele de pe facebook.Pot sa le sterg doar pe rand..si de cand am contul pe facebook nu le-am sters niciodata..si sunt o multime. Poate merge sa le sterg pe toate odata.dar nu stiu cum.
Multumesc anticipathappy

1 răspuns:
| Energyboy a răspuns:

Pai intra pe email si acolo le poti sterge mai repede ca e o bifa sus care selecteaza cate 35 de emailuri in care sunt mesaje de pe facebook si dupa aia dai delete si o sa iti mearga.