| anonim_4396 a întrebat:

Va doresc un an 2012 plin de bucurii şi împliniri!

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mulțumesc. La fel și ție!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un an plin de fericire, bani, sănătate, răsfăț, etc.
La mulți ani!
Pa, pa.

| hideaway a răspuns:

Multumim!
Criza vine, Criza trece, noi mereu tot vom petrece!
La multi ani!

| blueangel99 a răspuns:

Mulţumesc, MyImmortal.
Şi ţie la fel.

| alexeanca a răspuns:

Ete o dedicatie pentru tine Măriorule!:))http://www.youtube.com/watch?v=_vCvCETeynM

| annkaa a răspuns:

Multumim la felbig hug un an plin de bucurii si sanatate tuturorhappy!

| Abandoned3 a răspuns:

La fel si eu, draga MyImmortal! Sa fii cuminte in anul urmator pe TPU!

| SweetSecrets a răspuns:

Mersi:X.La fel si tie. Un an nou mai bun si fericit, cu liniste si pace in suflet si cu multa dragoste in inima:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si intrebarea era?
P.S. si eu doresc la fel tuturor numai ca eu trimit in privat! Sa inteleg ca tu esti mai special si poti posta anunturi/urari ca adminii?