| teo18 a întrebat:

1. Ce se afla intre Soare si Pamant?

Răspuns Câştigător
| Farcas a răspuns:

Conjunctia,, si,,

11 răspunsuri:
| CrucifiedCountess a răspuns:

Vreo doua planete... ceva praf stelar si. poate si ceva bun de reciclat

| I'm just me a răspuns:

Eu

Răspuns utilizator avertizat
| Kalle a răspuns:

Mai multe planete

| Daisy. a răspuns:

Si

| danny105 a răspuns:

Negreala si raceala

| Gexu a răspuns:

Loc liberbig grin ...Pai restul planetelor e Mercur, a doua e Venus, Pamantul e a3-a, Marte a 4-a, Jupiter, Saturn, Uranus, Neptun, stiind ca pluto nu mai este considerata planeta pentru ca este prea mica happy

| Rrrretarded a răspuns:

Pai... daca iei sensul propriu al intrebarii...in ordinea asta...vid-mercur-vid-venus-vid-Luna(uneori)... dar daca este sensul celalalt avem 2 spatii si conjunctia "si"

| ingerulnegru a răspuns:

Pot spune ca aer... si viata

| DeniSa_9048 a răspuns:

Teoretic vorbind,, si"

| alexutzu_6734 a răspuns:

Se afla o farfurie zburatoare care ne studieaza pe noi oamenilaughing)) asta se afla