| Cretaker a întrebat:

A 2-a parte la "TPU: The Movie" bros - http://i.imgur.com/OHvyc.png
(long-ass image)

si, in caz c-ati pierdut-o pe prima: http://i.imgur.com/0x7H5.png

P. S.: nu-mi pasa daca ce'am scris aici nu e o intrebare...chiar nu imi pasa.Deloc.

49 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

rolling on the floor meriti sa fii admin pentru chestia asta!

| Barajag a răspuns:

Nici sa nu-ti pese, chiar daca nu este o intrebare, ai reusit sa deschizi mintile unorahee heeSper sa fie un final pe masura tuturorbig grinBafta in continuare!
P. S. Daca vrei idei, ma poti apelahee hee

| Cretaker explică:

Oh, aveam niste planuri sa fiu level max la trolling, dar...mai vedem lol.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Felicitări! Va urma. (din fericire)! mă amuză. Bravo!

pa, pa.

| Elena1234456 a răspuns:

Super.

| Aero a răspuns:

Bun, bun...partea 3 acum happy

| Razvan a răspuns:

Vreau si eu sa apar in povestephbbbbt
Cui trebuie sa dau mita...asta niste cadouri?batting eyelashes

| pwp a răspuns:

Deci ai talent!love struck

| AshuraElric a răspuns:

Chiar ma întrebam daca toate numele folosite în benzile tale desenate sunt reale? Si da...sunt.rolling on the floororicum foarte frumos, ai talent ce pot sa zic...multa inspiratie pentru urmatoarea partebig grin

| Silvia a răspuns:

Foarte tarelaughing.
Bravohappy.

| AnaEindragostita a răspuns:

Ce prostie mai faci se vad niste benzi esti chiar prost

| EllyFMS a răspuns:

Esti genial frate=]].

| 인스피릿 a răspuns:

Bravo ^^ Geniala continuare, dupa lupta aceaa, Cretaker nu a facut level up? E cam suspicios oricum asteptam si cea de-a 3a parte xD

| evoke a răspuns:

Uhh. love struck De abia il asteptam. laughing
Si asta e tare. =p~ Hai Cretaker, castiga lupta. Stiu ca poti. smug
Spor in continuare. :]

| Anduciu a răspuns:

La fel de geniala ca prima parte!

| Tigrilă a răspuns:

Cool story browinking

| GeoXD a răspuns:

Foarte tare laughing) mai vreaaaau

| Anileda a răspuns:

Imi placehappy

| xSoaked a răspuns:

laughing Genial. Imi place "New Item : Cocalar hat" rolling on the floor

| Mariinaa a răspuns:

Astept continuareahappyFelicitari din nou pentru realizarehappy

| BlackAngel23 a răspuns:

Tare prima cica sex:ii placelaughing si la ala cu tipu ce striga :hei TPU ce parere aveti de mel asta eu cred ca e misto laughing la aia mor de ras

| odudăcoaptă a răspuns:

Cum ar spune Cretaker:Cool story, bro!

| odudăcoaptă a răspuns:

Cea mai tare parte e aia cu Nume:Cretaker Varsta:---Sex:ii placelaughingrolling on the floor

| cicilica a răspuns:

O ador. sa`mi bag [beep] picioarele ce faina e!laughinglaughing

| deia a răspuns:

Genial laughing.
Asteptam si partea a3a devil.

| Ady93 a răspuns:

BAI omule, apar in comic, sunt faimos!

| Ady93 a răspuns:

Bai fal si u pe Cretaker lvl maxim, ca nu mai merge asa! Nu accept sa fiu batut de unu de level mic laughing))

| OneMoreChance a răspuns:

Omg cat de tare laughing)

| Cumica a răspuns:

Foarte tare
laughing

| Dove a răspuns:

Deja ma ai ca fan printre multi alti, asteptam cat mai multe episoade happy