| PostelnicuDan a întrebat:

A fi sau a nu fi...(completati voi aici si explicati de ce ai fi de ce nu)? Cele mai amuzante/creative raspunsuri vor fi publicate intr-un articol pe pagina mea personala, www.launpahar.com. Sa vedem cat de inventivi suntem

7 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

A fi sau a nu fi Postelnicu Dan? A fi, pentru că are postări drăguţe şi e glumeţ. A fi sau a nu fi Băsescu? A fi, aşa nu vei fi niciodată muşcat de "căţeluşii malefici"( legat de ce-ai spus tu).
ƒiиεттч

| Lluvia a răspuns:

A fi sau a nu fi... o sticlalaughing)
a nu fi mai bine ca toata lumea pune gura pe tine laughing))laughing)

| PostelnicuDan explică:

Exemplu: A fi sau a nu fi Basescu? A nu fi deoarece nici cainii nu te inghit si nu ''musca'' de la tine. Intelegeti ideea. Astept cat mai multe raspunsuri big grin

| PostelnicuDan explică:

Haha laughing bun raspuns. Apropo de Nikita, zice intr-un video, de ziua lui Eminescu : ''oare visa asta Eminescu ca i aprinde Nikita o lumanare? '' rolling on the floor. Alt argument pentru a fi Nikita. Multumesc pentru raspuns happy

| PostelnicuDan explică:

Ce raspuns dragut big grin mi se inroseste monitorulblushing. Problema la Basescu e ca dupa ce isi va incheia mandatul isi va dori sa il muste catelusi si nu pitbuli happy. La mine Basescu e un sigur sigur A nu fi, caci am parul rar deja laughing

| PostelnicuDan explică:

Hai oameni buni, mai multe raspunsuri, e usor si amuzant. SE POATE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fi sau a nu fi...Nikita. A fi! Păi "sora mea", tu trebuie` sa fi Nikita ca impui respect doar cu privirea si in plus nici n-ai nevoie de casa ca dormi pe la Moculestii. smug