| PostelnicuDan a întrebat:

MUST SEE! Care sunt cele mai retardate/amuzante/ imbecile intrebari de pe TPU? :)) Lista mea am postat-o pe pagina personala. http://www.launpahar.com/? p=158

Abia astept sa vad selectia dumneavoastra, in speranta ca va dati seama ca nu sunteti nici glumeti nici inteligenti daca dati copy paste la intrebarea mea. :D

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Interesanta selectia tawinking. Mie mi se par tampite intrebarile gen "m-am masturbat cu periuta de dinti a iubitului... pot sa-i zic ca sunt gravida?". Si mai penibile sunt si cele care nu sunt scrise corect si cu o explozie de emoticoanebatting eyelashes.

34 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Pai daca nu ar fi intrebari de astea, ce farmec ar mai avea siteul!? numai plictocosii ar raspunde aici!

| Elena1234456 a răspuns:

Asta o sa iti placa;)) : http://www.tpu.ro/......t-virgina/

| Elena1234456 a răspuns:

@llove este meritul lor, nu?batting eyelashes (sorry dar acum am vazut postareablushing )

| MMadalina a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......u-ce-gust/

http://www.tpu.ro/dragoste-si-sex/sunt-virgin-ce-fac/

http://www.tpu.ro/......v-am-kiss/

http://www.tpu.ro/......de-16-ani/

http://www.tpu.ro/......a-daca-da/

http://www.tpu.ro/......aca-stiti/

http://www.tpu.ro/......ez-mi-a-1/

Plus intrebarile puse de pustoaice de 12 13 ani care s-au masturbat cu periuta de dinti, tubul de crema, telefonul mobil, si multe alte obiecte :)))

O zi buna:-*

| Crisstina a răspuns:

Madutza90 intreaba:
Daca m-am masturbat cu coada de matura mai sunt virgina? thinking

florina intreaba:
Ce inseamna pentru voi sa va combinati?big grin

bulinutza123 intreaba:
Buna TPU! dau funditabatting eyelashes:X niste statusuri in care sa vada ca imi lipseste ceva?straight face

madutza90 intreaba:
Azi am facut sex neprotejat cu 5 baieti. credeti ca pot ramane insarcinata? thinking

BugsBunny intreaba:
Ce se-ntampla daca te masturbezi cu-n tub de lipici lichid si-si "da drumul" in tine?

Anonim intreaba:
Am si eu o intrebare : am 16 ani si am penisul de 18 cm lungime in erectie si 13 grosime, E ok? sau putin mare?

mariaioana intreaba:
Azi am facut sex neprotejat cu 2 baieti pe care nu ii cunosc. Ce pot sa patesc?

Salutare tuturor! Am si eu o intrebare de genul : Cand ma sarut mai pasional cu o fata sau cand ne mai "tachinam" unul pe altul si devin excitat, cat de putin, din penis imi iese un lichid ca sperma... De ce oare? astept un raspuns pentru ca ma simt oarecum inhibat de acest lucru...

Răspunde
(9 răspunsuri) purpleeyes intreaba:
Cum se saruta? in ce pozitie stai? fundita

BuhBlah intreaba:
Buna Am o intrebare: Daca mi-am excitat DOAR clitorisul pana am ajuns la orgasm inseamna ca nu mai sunt virgina?!

wnikon intreaba:
Am p prietena cu ea stau mai mult timp dar ea imi are 2 prietene si ele sunt indragostite de mine [am facut sex cu toate ] ce sa fac le tin pe toate sau pe una din ele[ dau fundoiu]

Andreea intreaba:
Peste cati ani o sa apara o inventie care ati va schimba sexul in proportie de 100%

cornelia intreaba:
Buna, sunt impreuna cu prietenul meu de cateva saptamani...la scoala nu prea imi vorbeste.doar ma saluta si atatstraight faceeu as vrea sa stea cu mine de vorba.sa stam mai multstraight facece sa fac? straight facece sa ii zic?

funda.

va rog sa nu ma criticati ca vreau prea multe

Si multe altele... laughing)

| Crisstina a răspuns:

BugsBunny intreaba:
Cu cate persoane se poate face sex deodata? [Numarul maxim]

BugsBunny intreaba:
Daca te masturbezi cu o placinta raman firmituri inauntru?

Răspunde
(1 răspuns) blondabex intreaba:
Buna nu stiu cum sa-mi pun numele la profil de fapt cum sa-mi pun mie mi se spune blonda plz dau funda

tazz14 intreaba:
Am penisul de 21 de centimetri la 14 ani... este cumva prea mare?

printzesacufitze intreaba:
Am fc sex cu iubitul uneia dintre prietenele mele...si ea o aflat. ce sa-i zic ca sa ma ierte? doar si el o vrut nu numa eustraight facede ce ii suparata numa p mine

pisica intreaba:
Este adevarat ca oamenii care canta la pian sunt intr-un fel sau altu nebuni?

corymada intreaba:
Ginecologul isi poate da seama de cand nu am mai facut sex?

razvy97 intreaba:
La 13 ani ce marime ar trebui sa aiba penisul. Al meu e de 7 cm cand e sculat. Dar cand nu e sculat e mic rau. Si mai piele acolo in varf.la altii nu e...cine ma poate ajuta. Dau funda

pysi intreaba:
Cu prietenul meu o facem neprotejat. Mi s-a intamplat, des sa ejaculeze in EU, dar fug repede la baie si pina cind nimic. e chiar atit de periculos, chiar daca nu o facem amindoi? stiti mai totdeauna ma exit dupa ce el termina in mine...stind eu deasupra si facind miscari lente.In alt mod nu reusesc sa ma exicit...imi dati si mie ceva sfaturi? voua cum va reuseste fetelor? mersi

maddieperversa intreaba:
La 11 ani imi mangaiam zona intima iar la sfarsit simteam o emotie ca si cum ai fi excitat si tremuram (fiori). acum, zona mea intima arata ciudat si labiile mari s-au zbarcit. mai exact imi mangaiam rapid clitorisul si Fraul CLITORIDIAN. acum daca ma gandesc la dragoste ma excit super repede si imi vine sa ma masturbez mereu. ma poate afecta cu ceva? ce ii zic mamei daca ma duce la ginecoloc si nu isi revin labiile?

Yokai intreaba:
De ce femeile au doar 2 tate? sa aiba 8 sau 12...

Pufuletz intreaba:
Cu ce ma pot masturba? fundita la cel mai bun raspuns

mikaela intreaba:
Cunoaste cineva un preot vaduv cu varsta intre 45-55 de ani?

alexxx intreaba:
E normal ca la 15 ani sa am par pe fund?

Master intreaba:
Am auzit ca atunci cand fetele fac sex pentru prima data le curge mult sange si doare la baieti ce se intampla? se crapa oualele?

dream01 intreaba:
Am o prietena care ar dori sa aiba un iubit(cu ochi frumosi ) id-ul ei este coryna_cory13dar contactati-ma mai intai pe mine pe id-ul trifu_roxana pentru a va trimite o poza cu ea si sa vedeti daca va place de ea dau fundita

Mihaelaaa intreaba:
Deci eu chiar nu inteleg de ce toata scoala ma face tar*a. E adevarat ca am fost cu multi baieti si m-am si culcat cu majoritatea dar nu ar trebui sa ma jigneasca asa.Cum ii pot face sa inceteze pe colegii barfitori?

stefanelll intreaba:
Daca iti dai drumu intr-o fata si ea nu este pe stop va putea ramane insarcinata?

laughing

| Crisstina a răspuns:

Hai ca m`am amuzat si eu bine odata cu intrebarea pusa de tinebig grin

| Crisstina a răspuns:

Buna faza cu "ride on!" laughinglaughinglaughing bine ca ai si specificat ce nu laughing

| Aℓida a răspuns:

rolling on the floor super... din pacate sunt atatea intr. de genu' asta...

| DanSor a răspuns:

Am vazut nenumarate intrebari fara inteles sau foarte comice... tinand cont ca suntem aici in inferioritate, e bine si asa... peste 85% gandesc cum gandesc iar restul fac caterinca pe seama lor, cel putin asta da bine.
Si cum rasul e sanatos pentru simplul fapt ca reduce stresul, previne bolile de inima, "tine" creierul in forma... deci pot spune ca e foarte buna intrebarea dar si raspunsurile date... ca am ras cu pofta, asta nu se mai pune laughing)
PS: Jos palaria... din respect. happy

| DanSor a răspuns:

"ai mare dreptate: nu sunt intrebari tampite, doar oamenii care le pun sunt tampiti, intrebarile sunt la misto" Sursa: alex008
As avea si eu o intrebare, poate sunt cativa care m-ar putea ajuta: Varul cumnatei mele, este var primar cu fratele mamei vitrege a unchiului meu... ce grad de rudenie este intre mine si el?
PS: tinand cont ca e aproape 11 AM, mentionez ca n-am baut alcool cu noaptea-n cap.

| DanSor a răspuns:

Alta si mai si...
http://www.tpu.ro/......u-stiu-ce/
Lumea asta a luat-o razna :)))

| Atotstiutorul a răspuns:

Calupaianjen, mariaioana, littletweety, Justolookingaround, Bugs Bunny ar trebuie sa fie pe primul loc in topul userilor de pe acest site, daca nu ar exista persoane ca ei site-ul nu ar mai exista. cat despre intrebari cele mai tari ever!

| PostelnicuDan explică:

Multumesc pentru raspuns. Astept sa postezi intrebari reale de pe TPU, daca vrei big grin. Fara sa dam nume, ca nu e politicos. ( Cu periuta de dinti? laughing )

| PostelnicuDan explică:

Va multumesc pentru raspunsuri. You made my day =)). Aia cu ''daca isi da lipiciul drumu raman insarcinata '' e mortala. Va dati seama, ca multe sunt puse intentionat pentru a rade lumea, dar sunt amuzante :)). Multumesc inca odata

Postelnicu Dan
www.launpahar.com

| PostelnicuDan explică:

Imi cer scuze ca am fost atat de neserios incat sa cred seriozitatea acestor intrebari poate fi pusa la indoiala laughing

| PostelnicuDan explică:

Inspirat raspuns happy

| PostelnicuDan explică:

Oameni buni, recunosc, sunt nou pe TPU dar sunt sigur ca sigur voi gasi oameni de ''calitate'' aici, nu dupa raspunsurile date, nu dupa intrebarile puse ci dupa cata caterinca, cu bun simt, se face. Deja cativa dintre voi imi sunteti dragi/drage big grin. Stay tuned ca e doar una din intrebarile dintr-o serie ''iinteresanta'' de intrebari big grin Raspunsurile voastre imi plac mai mult decat ma asteptam, ride on! ( nu matura, lipiciul sau alte obiecte contondente)

| PostelnicuDan explică:

Da, pe principiul daca ar fi numai destepti nu ar mai exista prosti laughing. Tot respectul pentru care intreaba intentionat porcarii de astea sa se amuze cand vad raspunsurile serioase ale vreunui adolescent care se crede matur, dar trist e ca multe intrebari sunt chiar serioase iar limbajul utilizat denota cam ce fel de persoane sunt.

| PostelnicuDan explică:

Multumesc mult happy.

| PostelnicuDan explică:

Multumesc blushing.

| PostelnicuDan explică:

Daca tot am inceput categoria intrebari imbecile, ar trebui sa vedeti si cateva comment-uri la fel de imbecile, cel mai probabil de la oamenii mentionati in intrebari, pe site :)). Incearca sa ma faca sa ma simt ori rau, ori nesimtit etc. pentru ca mi am permis sa aduc atentia asupra lor! http://www.launpahar.com/? p=158

| PostelnicuDan explică:

Pai de asta e postata intrebarea aici domnii si domnisoarele mele, sa actualizati dumneavoastra cand mai gasiti cate una big grin. Multumesc pentru aprecieri happy, Toate cele bune!

Răspuns utilizator avertizat
| Alex0194 a răspuns:

@LittleTweety a răspuns:
Inca o data va spun, nu sunt intrebari tampite pe TPU. Niciuna de pe site'ul tau nu e tampita si nici cele date la raspunsuri. Suntem toti seriosi.

ai mare dreptate: nu sunt intrebari tampite, doar oamenii care le pun sunt tampiti, intrebarile sunt la misto laughing

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Lool rolling on the floor. chiar imi place acest site laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ SoL : intrebarea pe care ai postat-o e mortala dar raspunsul de la acea intrebare al lui HarryPotter. doamnerolling on the floor e mortal absolutrolling on the floor) m-a facut sa rad cu lacrimirolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai baiatule, ohh sorry! baiat sexy, te crezi mai inteligent decat MINE?