| MetalRocker a întrebat:

A venit Viorel? Dar Ion?

Răspuns Câştigător
| Bastet a răspuns:

Bă,eu ştiu că i-am dezlegat după sex...

10 răspunsuri:
| Nesquik_1900 a răspuns:

A venit vecinu Costică de la Bon Jovi, cică a călătorit în viitor 8-)
Viorel mi se pare că e la orchestră...
Ion = John ( in ingliş ) E la servici, e un coleg de-a lu' tata laughing

| Musique a răspuns:

Numai Dumitru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,Viorel e venit de la 3 si a zis ca te saluta, te asteapta la 9 la metrou, Ion a plecat la mare, a mers cu Ioana si inca 2 prieteni, se intorc pe 13.

| αηηα a răspuns:

Încă îs la cârciuma de lângă drum...

Răspuns utilizator avertizat
| WhatMeanLove a răspuns:

Viorel a venit.Dar Ion e plecat la iubitica lui iepuras. Uite-o : 4.bp.blogspot.com/_NDMEIWLQOAI/S-gPQFgVSLI/AAAAAAAADzQ/gI061-wiyDQ/s1600/Marin-Dina-iepuras.jpg.
O si a luat ceva cu el :www.8p.ro/wp-content/uploads/2008/10/bau05.jpg.

| Radioactive a răspuns:

*îi caută pe Viorel şi pe Ion în frigider*
Nu, se pare că n-au venit. Sorry, man.

Ioaneeeeeeeeeeeeee!

| bombănucleară a răspuns:

Nu,au venit doar Bucă Ion si Ţîţă Gheorghe din canal.

| CristiVssMămăligă a răspuns:

Si Vasile si Ghiorghe unde is?waiting

| вυттєяƒℓу a răspuns:

Nici o sansa oh go on
A venit doar Gheorghe si Vasâle.