| Criiiiiiiis a întrebat:

A zis mama sa-mi dai bani aia care mi-ai furat azi inapoi. Deci astept cei 100.000.000.000 $.

14 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Am 1 leu
daca chiar vrei big grin

| MasterOfDisaster a răspuns:

Pa poti sa aastepti mult si bine.astia care i-au gasit nu au atat bun-simt sa tii dea inapoi...

eu oricum nu i-am vazut.*ascunde banii la spate*

| Criiiiiiiis explică:

@Puţifer - Ti-am zis sa nu-ti cumperi mertan. Dar totusi daca ti-ai cumparat ma duci si pe mine o tura? smug

| Criiiiiiiis explică:

@Puţifer - Ce onoarenot worthy '

| Puţifer a răspuns:

ăăm...
stai să calculez cât am cheltuit din ei...nu mult, doar aşteaptă.

ămm.mi-am luat merţanu'ăla mişto ( 10.000.000.000 $ ), mi-am luat mp3 pleiăr ( acu'am de pe ce să ascult manele...Guţă rullz love struck ), mi-am luat adidaşi naic, şi bliz-blizuri dă boschetară love struck

ăm...am rămas cu 0, 000 $. ajunge?

| Puţifer a răspuns:

@CriiisFaceLegeaAşaCăTaci, tu eşti prima invitată în merţanu' meu.

| sabilopod a răspuns:

Stai putin, asteapta 5 minute sa jefuiesc putin banca de la colt...

| DrunkShepp a răspuns:

Bai deci eu sincer nu am luat mai mult de 1.000 $

*portofelul da pe afara de restul banilor*
sa ma trasneasca o vaca grasa in cap daca te mint!

*se da un pas mai la stanga*
il banuiesc pe violatorul in trening de la colt!

| Narcis2007 a răspuns:

Cred ca ai pun un "1" in plus...

| Ramonaaaa a răspuns:

Nici macar nu stii sa citesti numarul ala asa-i laughing?

| rolfenstein a răspuns:

Lasa un cont bancar si ti trimit de indata.

| crystynel23 a răspuns:

Bine, imediat, asteapta

| Dreamy a răspuns:

Asteapta.

| Laviy a răspuns:

La prima pensie.