| anonim_4396 a întrebat:

AAAAAA! Nu-mi vine sa cred! A mai aparut o @LadyJ! http://www.tpu.ro/utilizator/busc

Răspuns Câştigător
| CastorR a răspuns:

Lasa-le dracu sa se inmulteasca ma!
I-ati o viata si las-o pe asta ca le dai prea multa atentie, ocupa-te si tu cu alt ceva nu cu din astea.
Am zis foarte bine sa NU le mai bagam in seama pe fanele lui Justinus Biberocopus chiar daca se inmultesc si pun intrebari si raspunsuri in care ne jignesc muzica!

Desi e ciudat, am visat aseara ca am intrat pe TPU si ca aveam un meseaj de la LadyJ originala, in care ma facea "poponar" si alte chestii...Dar eu am citi doar titlu care era dea-dreptul revoltator, dupa care l-am sters si nici macar n-am raspuns.
Sa se inmulteasca sa-si faca TPU-ul lor cu o singura categorie("Cat de ult il iubesti pe JB").

5 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

E o copie (proastă) a originalului (şi mai prost) care cred (şi sper) că se va lăsa de TPU.

| Serena1993 a răspuns:

Voi nu va dati seama ca e ceva la mijloc?!?!

facute la caterinca

| Broadband a răspuns:

Ar trebuii sa-i dai funda lu @asuseintoarce
are dreptate
mai dale-n pana mea laughing

| Afdsa a răspuns:

Nu va saturati niciodata?straight face

| deian7 a răspuns:

Nici mie.Dar despre cei vorba, glumeam.