| Râmăăă a întrebat:

Acum, ca... ma cunoasteti mai bine, ce parere aveti despre mine?
P. S Trivia/Amuzante

8 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Esti najpa

| pinguinuVerde a răspuns:

Lol chiar eşti o cu*va?!?!

| DaVà a răspuns:

Sinecr nu te cunosc este a 2-a oara cand te vad pe tpu.Nici eu nu sunt mare vedeta daci...nu am o parare de rau despre tine love struck

| uǝʞɔıp a răspuns:

Cine esti?

| BastetReloaded a răspuns:

Stii...imi place limba ta

| CiufulitaSaSaturatDeMuste a răspuns:

NOBODY

ti-am mai spus sa nu le mai spui vecinelor asa, vezi ca tati te ia de ureche

*revine la normal*

laughingrolling on the floor amuzant NOBODYlaughingrolling on the floor m-ai facut sa rad cu lacrimi, a si despre intrebarea ta, pai este a doua oara cand te vad, deci inca nu pot sa am o parere

bye bye

Răspuns utilizator avertizat