| YOUdriveMEcrazy a întrebat:

Acum cateva luni am fost cu prietena mea cea mai buna si cu mama la un supermarket laughing Eu cu prietena mea am plecat la raionul cu dulciuri si mama a ramas la ala cu lactate. Ma uitam eu cu ea pe acolo si dintr-o data imi zice :
- Oai ba uite un ou kinder desfacut laughing
Chiar asa era, era un ou kinder desfacut si mancat pe jumatate pus pe la batoanele de ciocolata. Ne mai holbam noi pe acolo si dintr-o data vine o nebuna de la securitate si incepe sa tipe dc mancam din produse :
-Zicetim ce ati loat de aici (Tipa in tot magazinu, toata lumea se uita la noi ) (Nu erau camere de supravegheat la raionul cu dulciuri )
Eu zic laughing :
-Ce aveti doamna, nu am loat nimica.
Prietena mea zice :
-Eu nu am loat nimica aratatim filmarea.
-Cum nu ati loat ca eu v-am vazut ati mancat ceva. Se uite pin tot raionul vede oul kinder il ia. Mai se uita vede o cutie de tic-tac in care erau mai vreo 4 tictacuri. Ne pune sa le platim dupa aia ne duce la intrarea in magazin si ne pune sa ne scoatem tot ce avem la noi din geanta, buzunare etc pe o masa... ne ameninta cu politia ne da afara... Eu cu prietena mea am asteptat-o pe mama pe o banca in parc. Si cand sa ducem bagajele in masina s-a rupt plasa crying Colegu' lu nebuna aia de la securitate vine cu bmw lui si ne trece peste cumparaturi. Ce fain nu laughing?

8 răspunsuri:
| pinguinuVerde a răspuns:

Yupyy,cumpărături strivitee >big grin

| DaVà a răspuns:

Da` ce bine ca nu ati loat nimic! Pfoai ce va facea daca luati ceva laughing

Răspuns utilizator avertizat
| MiHaI a răspuns:

Misto

| vẵñåtoяUdỉñPådUяε a răspuns:

Mai.nu stiu ce sa zic.1.bine ca n-a trecut peste voi.
2.Fi fericita daca aveai cartofi in sacosele pentru cumparaturi.GATA pireutzu! big grin
3.Nu cumva chiar ea mancase ou` si tictacurile? hmmm.thinking
4.Era cumva vineri si data de 13? thinking
Si eu care credeam ca nu va observa nimeni :-s *ascunde ou` kinder la spate, si zambeste aratandu-si dintii plini de ciocolata*

| YOUdriveMEcrazy explică:

Clannad nu draga nu am mancat de pe jos laughing Desi ar fi o chestie sa facem un picnic acolo... Binenteles erai si tu invitata... big grin
Fumigena nu eu chiar nu am mancat oul am ce sa mananc acasa crede-ma! laughing Si nu, nu era vineri era intr-o marti ceva de genu '.

| YOUdriveMEcrazy explică:

Fumigena scuze nu eram atenta. nu cred ca ar fi mancat e din produse... desi ...hmm nu happy

| Mary_5158 a răspuns:

Mdaaaaaaaa. norocu cu neamurille lui in vizita.laughing)