| RAY a întrebat:

Adevar sau provocare?

Ma plicti

Răspuns Câştigător
| SilentRain a răspuns:

Aha, si taxe si impozite si mai mari
luna asta m-am simtit foarte iubita, cand mi-a venit factura 900 ron
ce sa fac daca am nevasta germanca, non stop sta pe Facebook parasuta

86 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Aşa-i că ai citat din cineva?

| sierra1 a răspuns:

E un film tare şi se numeşte exact aşa, e din 2018!

| RAY explică (pentru sierra1):

Inca nu l am vazut, dar daca e asa bun ma uit imd la el

| RAY explică (pentru sierra1):

Wow chiar a fost fain filmul

| SilentRain a răspuns:

Provocare. (Adevarul e plictisitoor )

| RAY explică (pentru SilentRain):

Te provoc sa ma bati

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

N-am ce sa bat, esti prea pricajit

| RAY explică (pentru SilentRain):

Tot iubirea ta am ramas ametito

| RAY explică (pentru SilentRain):

Adevar

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Doar tu si facturile, sweetheart

| RAY explică (pentru SilentRain):

Iubire ce dulce esti, de parca multe facturi ai, las ca ai salar mare

| RAY explică (pentru SilentRain):

Factura la ce ametito?

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

E adevarat ca ai plans dupa mine, aaaaa?

| RAY explică (pentru SilentRain):

Da am plans de am stricat vacantele multora

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Aaaaa acum te doare sufletu de facurile mele? Da si tu 200 lei si poate iti zic

| RAY explică (pentru SilentRain):

Ametito nu poti da 900 de ron pe o factura, nu ai cum

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Pui pariu, iti trimiti poza sa vezi cu ochi tai mici de german

| RAY explică (pentru SilentRain):

Da,desigur ca eu cred doar in dovezi meine liebe

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Ce pierde germanu, ce castiga ametita? *ca doar e un pariu big grin*
mikieun lieniikei si tie! laughing

| RAY explică (pentru SilentRain):

Ce ai vrea sa castigi ametito? o noapte de amor?

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Scarbos, nu straight face
Vreau sa iti schimb poza de la profil 3 zile *fara perioada de aprobare* suna periculos, te bagi sau tie frica? sleepy
Mno si daca pierd eu * asta ar fi imposibil *alegi tu ce vrei winking

| RAY explică (pentru SilentRain):

Eu sa imi schimb poza sau tu sa o schimbi? nu prea am inteles, pot sa imi schimb poza de cate ori vreau eu

| RAY explică (pentru SilentRain):

Tu esti pocaita de esti asa impotriva sexului?

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Pffff, castigatorul alege poza pentru pierzator

| RAY explică (pentru SilentRain):

Daca e o poza decenta care nu incalca regulamentul TPU sunt de acord, daca incalca regulamentul nu accept nimic

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Sunt pocaita stai sa imi aprind tigara laughing
Sunt impotriva "conexiunilor" cu germani

| RAY explică (pentru SilentRain):

Adica rasista =incalci regulamentul TPU

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Tu vrei decenta ma fata? laughing)
aha cum sa nu vezi ca si tu ai incalcat regulamentu de cateva ori, nu te sacrifici si o data pentru mine sad

| RAY explică (pentru SilentRain):

O singura data in ultimi 3 ani, si atunci era vorba doar de spam

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu. Nu ma consider. CHiar sunt. Am motive bune sa fiu arogant, narcisist, etc. Pe cand altii sugeau suzeta la parinti la 16 ani, eu deja eram plecat de la mama mea. Etc, etc, etc. Am facut ceva cu viata mea, nu vin aici sa ii fac pe altii ratati si culmea ( ca ultimul ipocrit ratat fara viata ) sa fiu si eu la fel. Cum am zis de 6 ani in coa, am motive bune si destule sa fiu cum sunt : )
Am mai vorbit noi 2 de Germania. Este adevarat ca iti este inca frica sa faci acest pas mare? Sa pleci de la ai tai?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Este adevarat ca iti este inca frica sa faci acest pas mare? Sa pleci de la ai tai?
nu o numesc chiar frica si adaptare in zona mea de confort, plus ca numai ma gandesc la viitor, ca viata e fragila, am cunoscut o deista care mi-a spus ca a lasat totul si a venit pentru mama ei in Romania, ceea ce ma marcat mai mult

| RAY explică (pentru SilentRain):

Mai esti suparata?

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Nu sunt suparata, Cutiuta

| RAY explică (pentru SilentRain):

Mai ma iubesti nebuno?

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Nu, pentru ca esti o curva

| RAY explică (pentru SilentRain):

Wow ametito, ce compliment imi faci

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Nu e un "compliment", e adevarul draga

| RAY explică (pentru SilentRain):

Sunt paranoic meine liebe?

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Nup,esti doar german

| RAY explică (pentru SilentRain):

Ce poza aveai de gand sa imi spui sa pun

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Sunt curioasa, ce poza mi-ai fi pus tu mie thinking

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Tu si germana ta, mai exact ce inseamna il"chestia" ai in romana?

| RAY explică (pentru SilentRain):

Complimente de iubire

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Aha, si taxe si impozite si mai mari
luna asta m-am simtit foarte iubita, cand mi-a venit factura 900 ron
ce sa fac daca am nevasta germanca, non stop sta pe Facebook parasuta

| SilentRain a răspuns:

Ia ghiceste, cine a pierdut un pariu? devil

| RAY explică (pentru SilentRain):

Eu ametito

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

In visele tale, poate laughing)
tongue
Iti trimit acu' linkul

| RAY explică (pentru SilentRain):

Wow imi trimiti poza cu nr tau

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Care numara, pierzatorule
Stai sa vezi ce poza cu sarmale o sa ai la profil! laughing)

| RAY explică (pentru SilentRain):

Desi o factura normala care sa coste 900 de ron si fara smecherii sa fie personal a ta,atentie cu numele tau, in caz contrar nu se pune, factura la curent, apa, telefon si atat

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Cred ca tu nici mort nu o sa recunosti ca ai pierdut happy
Cu figurile astea trebuia sa vii inainte de pariu, aha cauti o cale de "evadare " pierzatorule

| RAY explică (pentru SilentRain):

29/06/2018,suntem in luna a opta

în 30 Iulie | SilentRain a răspuns (pentru RAY):
Declară răspunsul câştigător
Aha, si taxe si impozite si mai mari
luna asta m-am simtit foarte iubita, cand mi-a venit factura 900 ron
ce sa fac daca am nevasta germanca, non stop sta pe Facebook parasuta

| RAY explică (pentru SilentRain):

In ce supermarket ai platit factura?

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Trebuia sa gasesti tu ceva, mai uita omu' straight face

Am platit la magazin, se numeste plata PlayPoint pensionarule

| RAY explică (pentru SilentRain):

Nu e magazin e market Carrefour Market - Market Bacau Marasesti )))))))))

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Nu mai am chef de tine
Aia e strada straight face

| RAY explică (pentru SilentRain):

Vrajeala https://www.aicipromotii.ro/......-jud-bacau

e un market acolo la adresa aia, in fine, plus ca tu ca persoana singura nu puteai avea asemenea factura, nu ai dat tu banii aia saracie, fi serioasa

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Ha? Deci am castigat? O_o

| RAY explică (pentru SilentRain):

A fost cea mai buna gluma ametito,ce sa castigi,o factura nu dovedeste nimic exact,si eu pot poza o factura si sa o uplodez pe internet, plus ca nu stiai unde l-ai platit si nici luna cand ai platit, nu te fac mincinoasa, nu te cunosc, nu stiu nici daca stai in bacau, ce logica ar avea sa pastrezi ceea ce ai platit, peste 99% din oameni o arunca, plus ca repet nu cred ca tu singura ai putut avea asemenea factura vara

| LPCTSTR a răspuns:

Ok, cum s-a strâns multă lume, zic eu că-ți putem alunga starea de "plicti"; deci spune, dragul meu, când va începe secătuirea sufletelor noastre jucând jocul ce ți-a creat starea de "plicti"?

| RAY explică (pentru LPCTSTR):

Kleine hund, mi am cumparat heroina lichida =coca cola si heronia = prajitura, ma simt mai bine, am consumat 1500 de calorii, sunt la dieta

| LPCTSTR a răspuns (pentru RAY):

Cum am ajuns eu să fiu "câine mic" sau "cățeluș"?
Te rog, data viitoare nu-mi afecta integritatea numelui și spune-mi "drag cățel prăjitură".

| RAY explică (pentru LPCTSTR):

Ok domnule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma "plicti" si eu prietene. Provocarile nu isi au rostul, deci si cu beci, adevar aleg. Baga mare.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Adevarat ca te consideri superior altora? asta e o intrebarea din partea unui crestin care afirma ca cand era ateu era arogant

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Vad ca nu mai ai alte intrebari, sa continui jocul. Eh, nächstes Mal
.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

In Anglia unde stai ai cunoscut multe persoane atee?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Da,chiar o gramada. Desi ma asteptam sa fie mai religiosi astia. Mai mult o intrebare decat adevar. Ai fost de multe ori in Germania? Daca da, ce oras/orase?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

O singura data, Stuttgart

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Interesant. Cand am intrat azi pe google am vazut ca o femeie a murit acum ani buni, dar ea a fost nascuta in Stuttgart. Gerda Taro. Citeste despre viata ei, e interesant. Una din putinele femei care nu s-a multumit stand la cratita si a facut ceva cu viata ei, desi a murit la doar 27 de ani.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Pacat,ce fragila e viata

| lilianaadelina a răspuns:

Provocaree

| RAY explică (pentru lilianaadelina):

Cum te numesti?

| lilianaadelina a răspuns (pentru RAY):

Ia desluseste misterul privind nickname-ul meu :X

| RAY explică (pentru lilianaadelina):

Aleg provocare liliana adelina

| lilianaadelina a răspuns (pentru RAY):

Nu imi apar raspunsurile aici.

| RAY explică (pentru lilianaadelina):

Apar,dar apar greu

| lilianaadelina a răspuns (pentru RAY):

La fel ca mesajele

| RAY explică (pentru lilianaadelina):

O data pe secol

| RAY explică (pentru lilianaadelina):

Acum poti trimite

| lilianaadelina a răspuns (pentru RAY):

Ce? rolling on the floor
o serie lunga de notificari? :3