| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ai adormit vreodata pe scaun in fata PC-ului? Daca da, ai cazut de pe scaun in timp ce dormeai in fata pc-ului? Daca nu, te-ai gandit vreodata cum ar fi sa adormi pe scaun in fata pc-ului si sa cazi in somn pe jos?

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eu nu adorm niciodata fara sa vreau.
Si da, m-am gandit cum ar fi daca s-ar intampla asta. Probabil as avea ceva vanatai. Eu cand pic, pic ca bolovanul.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Nu,nu mi s-a intamplat asta niciodata sa dorm in fata calculatorului si nu m-am gandit niciodata la asta.

| Brieezer a răspuns:

Eu am dormit, dar nu am cazut! Doar din pat am cazut si este groaznic, deci nu as vrea sa cad de pe scaun.

| Amator_Biciclistul_1979 a răspuns:

Helou. bai eu adorm in ultimul timp noaptea pe scaun la teve daca beau ceva bere sau vreun pahar de vin. odata am adormit cu un pahar de vin in mana pe scaun si m-am trezit peste vreo doua ore cu paharul in mana si nu era varsat laughing)