| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ai mancat vreodata supa din farfurie cu doua linguri tinand o lingura in mana dreapta si cealalta lingura in mana stanga?

6 răspunsuri:
| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

Asa imi scoteam eu dintii de lapte

| Mayhem666 a răspuns:

Nu, pentru ca eu nu prea servesc supa, doar foarte rar.

| justanotheruser99 a răspuns:

laughing cred ca aveam 3 ani si m-a obligat bunica-mea sa mănânc supa (altfel nu ma lăsa sa merg sa ma joc cu alti copii in parc). Eu cu 2 linguri in mana, cu una băgam in gura supa, iar cu cealaltă aruncam in coșul de gunoi. laughing

| Aberdeen a răspuns:

Da...

| Ωmega a răspuns:

Marturisesc ca da. Aveam 5 ani in acel moment si doream sa o fac si pe asta pentru ca nu aveam de cine rade in acel moment al zilei laughing Atunci am simtit cu adevarat cat de stanga e mana stanga laughing)

| Iuliiaa1 a răspuns:

Nulaughing, de ce ai face asta? Sa fii poate mult prea infometat, dar nici atunci