| SexAndDrugs a întrebat:

Aici puteti afla cum va cheama pe japoneza daca doriti sa aflati

A -ca; B-tu; C-mi; D -te; E -cu; F -lu; G -si; H -ri; I -ki; J -zu; K-me;
L-ta; M -rin; N -to; O -mo; P -no; Q -ke; R -si; S -ari; T -chi; U -do;

V -ru; W -mei; X-na; Y-fu; Z-zi;

Pe mine ma cheama >Ady--catefu

Pe voi cum va cheama?

112 răspunsuri:
| giuly a răspuns:

E mai simplu sa arunci tigaia pe scari si sa notezi ce auzi...

| DaVà a răspuns:

Andrei-catotesicuki

| RockaruL a răspuns:

Seby->Aricutuki!
Ce cool faza!

| PastilăBă a răspuns:

Maria-Rincasikicalaughing

Chi-ca-si-cu!laughing

| Pisicuța a răspuns:

Misichiarichikicatoca --Cristiana lool

| EvangelineDS a răspuns:

Arichimokimica kimocatoka incantata sa te cunosclaughinglaughing

| DudaYeah a răspuns:

I-u-s-t-i-n-a = kidoarichikitoca laughing rolling on the floor incantata, catefu! happy

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Bianca --> Tukicatomica
Andreea --> Catotesicucuca

| Gentiana a răspuns:

Aaa...deci din asta au japonezii numele asa lung ca o litera e de fapt 2 literelaughing
Pe mine ma cheama Catoca Rincasikica Nocanodosicucatodo...incantatabig grin

| Tweetymrrr a răspuns:

Alexandra----> CaTaCuNaCaToTeSiCa; xCe numerolling on the floor

| FuegoJr a răspuns:

Pe mine ma cheama> Vlad-- RuTaCaTe laughing

| ZeroIdeiDăNume a răspuns:

Catacunacatotesica

rolling on the floor

| Ingerash a răspuns:

Elena-cutacutoca
Ce haios!

| User a răspuns:

Nokadota (la A e ca [kappa], nu ca)

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Si-ca-zi-ru-ca-to

sicazirucato

| Ade a răspuns:

Adela--Catecukica nu poot sa-l pronunt!

| вυттєяƒℓу a răspuns:

Sicatusikicutaca smug
Cel mai frumos nume ce stiti voiwinking
App, cum se citeste? thinking

| Corina a răspuns:

Mimosikitoca. Superfain!

| YepIsSuspended a răspuns:

Catoca,Dotosidosicucatodo Catoca.
Incântată de cunoștință.

| Bii26 a răspuns:

Tukicatomica
Ricaarido
laughing

| 인스피릿 a răspuns:

私わパトリシアです
^_^

ーTe rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| CookieșiParty a răspuns:

In realitate este kidotacka -->Iulia
si nickul meu este:
mimomomekicu2002-->Cookie2002

| andragrigoras2000 a răspuns:

Catotesica este prenumele si inca un prenume rinkiricacutaca si numele:sisikisimosicaari.e super dragut! normal ma cheama andra si dupa aia descopera tu cu ajtorul literelor japonezelaughing

| ღm0tzataaღ a răspuns:

Teo-Chicumosmugsmug.Imi place, e frummy:X:X

| SoP222 a răspuns:

Morukitekido
straight face

| xSoaked a răspuns:

Sicarin?!

| DildăuPaispe a răspuns:

Prenume:Micachicatakitoca rolling on the floor
Nume:Mikituki laughing

| Prankster6 a răspuns:

Tukicatomica

| ĄŇÐİ a răspuns:

Nocata Catotesicucuca Lusicatomicuarimica adica Pal Andreea Francesca.Ce tare!

| Sellak a răspuns:

Arimosikito laughing