| Diavolulestefemeie a întrebat:

Alinuta:-Mama, daca o sa fiu o fata cuminte cand o sa fiu mare, o sa am si eu un sot?
Mama:-Da, fetita mea.
Alinuteworriedi daca nu o sa fiu o fata cuminte?
Mama:-Atunci o sa ai mai multi.

8 răspunsuri:
| pinguinuVerde a răspuns:

Buhahaha AHahaaHAhahahaaa rolling on the floor))=)rolling on the floor)rolling on the floor) laughinglaughing e cel mai tare banc pe care l-am auzit vreodată laughinglaughingrolling on the floorrolling on the floor

| DaVà a răspuns:

Curvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

| VacutzaRoscata a răspuns:

laughing fain

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Bancu asta ii vechi.yawn

| Loveis4free a răspuns:

Prea misto bancu asta...si mai bine e ca se aplica in viata reala

| BRG a răspuns:

Bun banc, dar realitatea este că se cam aplică la tot mai multe fete.

| Diavolulestefemeie explică:

Alinuta*

| Diavolulestefemeie explică:

XXblAcKaNgeLXx posibil ca e vechi, dar daca e vechi nu inseamna ca nu e amuzant tongue Ce-i mai vechi ii mai frumos tongue