| vẵñåtoяUdỉñPådUяε a întrebat:

Alta. O_o http://www.TPU.ro/......reti-ca_1/ Cum sa scap fara traumatizari? Funda pentru cel mai bun remediu

Răspuns Câştigător
| Gumã a răspuns:

Offf,numai scapam, s`a zis cu noi x_x

si pentru tinethinking
incearca sa razi, cel mai bun remediuwinking

10 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Le ignoram

| Bya132 a răspuns:

Ca iepurii se înmulțesc D:

| Dash a răspuns:

Asta e tipul ca care zicea LadyJ ca vrea sa se casatoreasca!
dar i-a fost stearsa intrebarea.

| Digital112 a răspuns:

Ce inseamna O_o asta?

| Gumã a răspuns:

Trebuie sa te imprumut si pe tine si pe franzela sa`mi fac un sendvish (stiu ca nu asa se scrie)

| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

Cate conturi isi face proasta aia de jita? ca remediu eu zic sa il punem pe kazimir sa o ameninte ca o f...

\

... face sa dispara de pe fata pamantului. sau daca nu, ii raportam intrebarile sperand ca vor fi sterse.

| vẵñåtoяUdỉñPådUяε explică:

@Digital 112. Aia seamana cu o față. Cu un ochi mai mic si unu mai mare. ceva de genu *ridica spranceana*winking

| vẵñåtoяUdỉñPådUяε explică:

@Dash.Cred ca e o tipA thinking așh.scuze.e indragostit de Gaystin Biberon.Ai dreptatewinking

| DamonsGirl a răspuns:

O_o. M`am saturat de Justin Biberonnangry. Cat de obsedati pot fi unii! Parca ar fi boala *bibron cea contagioasa* laughing.