| smek3r a întrebat:

Vi se par cireșele chiar atât de scumpe?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Valoarea unui pret consta in functie de castigul tau, daca ai avea nelimitat banii ce ar fi scump? probabil timpul tau ca e limitat, desi atunci ajungem la cat timp iti ia sa cumperi un kg de cirese, concentreaza-te in viata pe timp si pe timpul petrecut cu cei dragi tie ca este limitat

| Simpatic a răspuns:

Pentru cine are potenta financiara nimic nu este scump
eu nu vreau sa zic nimic despre mine...

| J0B0MAT a răspuns:

Da, dar mie mi se par oricum multe lucruri scumpe. Dar având în vedere că cireșele sunt disponibile o perioadă destul de scurtă, nu mi se pare că e o cheltuială așa mare.

| ALM2000RO a răspuns:

Nu consum cireșe fiindcă au viermi. Prefer vișinele că alea-s acre și nu trag viermii la ele.winking big grin

| ILikeBlackCats a răspuns:

90 lei/kg am vazut