| MBG a întrebat:

Am cazut pe ganduri si mi-am rupt mana sad... Ce sa fac?
(P. S. Trivia/Amuzante)

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Of, e periculos si ganditul asta! Am incerca si eu o data, si inca ma mai doare capul.
Iti zic, lasa-te de sportul asta! Daca nu esti antrenat, poate fi prea daunator. Plus, prostii is mai fericiti. Se multumesc cu putin si nu-si bat capul cu probleme existentiale.

P. S. Gandurile tale au fost dure, tari sau prea subtiri, de ai ajuns sa-ti rupi mana, cand ai picat pe ele?

| Bastet a răspuns:

Sa te lasi de gandit

| pinguinuVerde a răspuns:

Hopaa. alt derbedeu cu capu' în nori care cade pe gânduri şi-şi rupe mâna!

Ghinion! -.-

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Tu mai si gandesti?

| anad a răspuns:

Vezi daca nu-ti planifici cazaturile? (altadata asta sa faci!) Daca era invers, cadeai pe mana, iti rupeai gandurile si nu era asa grav!

| ProjectJackpot a răspuns:

Voi chiar trebuie sa specificati "(P. S. Trivia/Amuzante)" ca sa nu va-njure comunitatea? Daca te gandeai si tu la un nor, nu iti mai rupeai mana! Ghinion...

| Miuriel a răspuns:

Si eu am patit la fel... M-am gandit prea mult si am cazut, dar nu mi-am rupt mana si mi-am rupt gatul...
Ar fi mai bine sa lasam ganditul pentru cei mai prosti.
Da fuga la magazin si cumpara super-glue, pui cateva picaturi si esti ca nou!
P. S.:Ai grija cum folosesti lipiciul... poate mai lipesti si altceva!

| theorizer a răspuns:

Nu doar ca un expert TPU glumeste, dar sa vezi, e si amuzant
Ei, bine, putea sa spuna: Nu incercati asta acasa, noi suntem profesionisti!
Dar si asa e deja prea mult
(P. S. Trivia/Amuzante big grin )

| Lavy_6719 a răspuns:

Ai grija sa nu te mai impiedici pe ganduri sa cazi pe elewinking

| zapa1 a răspuns:

E periculos ganditul asta
tie ti s-a rupt mana Alecsandrei i s-a rupt piciorul.
DAta viitoare cand mai faceti greseala sa ganditi luati-va niste preptele. dar sa fie de calitate
SAu daca vrei voi ...si picatura sau super-glue sunt bune, dar cine stie ce i sau pe cine mai lipiti tot din gresealalaughing

| Andreias22 a răspuns:

Saracuta de tine dar eramai rau daca ai fi cazut pe ganduri rele te-ar fi omorat