| RamonaMn a întrebat:

Am facut un test "Ce ai fost intr- viata anterioara?". Nu cred in astfel de chestii dar am zis sa incerc.;;) Si denota ca am fost un patruped :)) (pisica, caine sau vulpe). Incercati-l. http://www.clickpentrufemei.ro/teste_interactive/13

70 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu la fel am fost un patrupedbig grin

| Andra_3307 a răspuns:

De viţă nobilă! Te întrebi de ce-ţi plac numai lucrurile scumpe şi de ce-ţi alegi mereu destinaţia de vacanţă în funcţie de câte stele are hotelul în care vei fi cazată? Poate pentru că într-o altă viaţă ai fost o prinţesă, regină sau dintr-o familie nobilă. Ce ai adus din trecut în viaţa actuală? Bunul gust specific celor de viţă nobilă şi obiceiul de a cheltui banii cât ai zice peşte. Dacă ai vreo poftă sau vreun capriciu, nu îţi găseşti liniştea până nu le satisfaci.
big grin

| miha_3376 a răspuns:

Mie mi-a dat ca la anonim(scuze de exprimare)

| 123321456654 a răspuns:

Si hai sa mai dam un raspuns de la test big grin

Din lumea necuvântătoarelor! În viaţa anterioară tu nu ai fost om, ci animal. Unul drăguţ, desigur. O pisică, un câine sau poate o vulpe. Oricum, un patruped. De multe ori ai impresia că ai un al şaselea simţ şi că poţi citi ce este în mintea oamenilor, dar şi a animalelor. În plus, tu şi în această viaţă ai rămas plină de energie, cu pasiunea pentru excursii în aer liber şi ai o fire de aventurier.

| MeMe a răspuns:

Eu n-am fost animal b-)!
De multe ori ţi se pare că viaţa pe care o duci nu ţi se potriveşte în totalitate? Visezi cu ochii deschişi spre locuri şi exeprienţe cu totul deosebite faţă de ceea ce trăieşti acum? Poate fi semnul existenţei tale din trecut.

De viţă nobilă! Te întrebi de ce-ţi plac numai lucrurile scumpe şi de ce-ţi alegi mereu destinaţia de vacanţă în funcţie de câte stele are hotelul în care vei fi cazată? Poate pentru că într-o altă viaţă ai fost o prinţesă, regină sau dintr-o familie nobilă. Ce ai adus din trecut în viaţa actuală? Bunul gust specific celor de viţă nobilă şi obiceiul de a cheltui banii cât ai zice peşte. Dacă ai vreo poftă sau vreun capriciu, nu îţi găseşti liniştea până nu le satisfaci.

| nassy2nice a răspuns:

Chestia e ca daca de fiecare iti da acelasi lucru, este de fapt doar o pagina facuta de dragul de a o face! Testele cu acest subiect sunt efectuate de oameni pentru ca sunt curiosi sa vada ce le pica. Daca e cu un singur raspuns pentru toate este doar timp si energie irosite!straight face

| norisor a răspuns:

Buna, am facut si eu testul tau. boring intr-adevar... dar daca te plictisesti. dai un clik aici.sunt multe teste funny. eu m-am distrat facandu-le pe toate.

| norisor a răspuns:

:P buna am facut si eu testul.lipsit de sens l-as putea numii... dar am gasit unele funny dai copy/paste aici daca ai chef de teste :P

http://www.clopotel.ro/....../index.php

| adinutasilvi a răspuns:

Hey! Ma numesc Adriana si am facut si eu testul si mi-a iesit acelasi lucrubig grin! REZULTATbig grinin lumea necuvântătoarelor! În viaţa anterioară tu nu ai fost om, ci animal. Unul drăguţ, desigur. O pisică, un câine sau poate o vulpe. Oricum, un patruped. De multe ori ai impresia că ai un al şaselea simţ şi că poţi citi ce este în mintea oamenilor, dar şi a animalelor. În plus, tu şi în această viaţă ai rămas plină de energie, cu pasiunea pentru excursii în aer liber şi ai o fire de aventurier.

| arabela_4484 a răspuns:

Daca nu crezi atunci de ce la-i mai facut?