| SmileyesotulmeusecretLOL a întrebat:

Am facut ziar TPU! Nu, nu-l copiez pe Bless! Il sustin intru totul! O sa- sponsorizez si ii fac reclama la revista! Daca el nu vrea sa mai fac ziarul nu-l mai fac si gata! Intrebari si stiri soc la comentarii. Pupici fanilor!
http://i.imgur.com/RvXZ4Tm.png

33 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Asta e coperta? big grin

| Musique a răspuns (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Nu de alta, dar e interesant și puteai să faci mai multe pagini.

| Ashadow a răspuns:

Mi-a spus mie sa-ti zic delicat sa nu-l mai faci.Stii cum e el, mai timid asa.Asa ca, cu toata delicatetea de care dispun: termina dreak cu jegurile astea.

| suităr a răspuns (pentru Ashadow):

Ce subtil.

| Ashadow a răspuns (pentru suităr):

Hei,n-am zis ca m-as pricepe laughing

| suităr a răspuns (pentru Ashadow):

Ar trebui sa iei lectii laughing

| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru Ashadow):

Hai ma, ca ma apucasem in puii mei de paginile 2-3!

| Ashadow a răspuns (pentru suităr):

De la tine?blushing

| Ashadow a răspuns (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Daca asta mi-a spus Bless...

| suităr a răspuns (pentru Ashadow):

Daca vrei... smug

| Ashadow a răspuns (pentru suităr):

Mneh,imi place nivelul meu actual de sensibilitate.

| suităr a răspuns (pentru Ashadow):

Si Unica e multumita? puppy dog eyes

| Ashadow a răspuns (pentru suităr):

Nu s-a plans pana acum, poti s-o intrebi daca vrei...

| suităr a răspuns (pentru Ashadow):

Lasă,nu vreau să mă bag intre voi big grin

| Ashadow a răspuns (pentru suităr):

Cum vrei.

| W3R4 a răspuns (pentru Ashadow):

Very sweet din partea ta!hee hee

| Ashadow a răspuns (pentru W3R4):

Stiu,Bless chiar a facut o alegere buna punandu-ma pe mine sa rezolv. Aproape la fel de buna ca alegerea ta pe post de iubita big grin

| W3R4 a răspuns (pentru Ashadow):

Aaaaawwwwww! x3 Mi-ai îndulcit seara! (stai... APROAPE!?)
Dar lăsând glicemia la o parte, tu vorbeşti serios? Chiar ţi-a zis să faci asta? O.O

| Ashadow a răspuns (pentru W3R4):

Normal ca nu, cine s-ar uri suficient de mult incat sa ma puna pe mine sa-i rezolv o problema? laughing

| W3R4 a răspuns (pentru Ashadow):

A,mă bucur!
Dar...de ce faptul că-s iubirea lui Bless e "aproape cea mai bună alegere" a lui? frustrated

| Ashadow a răspuns (pentru W3R4):

Am spus ca alegerea de a-i rezolva eu problema e aproape la fel de buna ca alegerea ta ca iubita, ceea ce inseamna ca alegerea ta ca iubita este una dintre cele mai bune alegeri ale vietii sale.
Huh, chiar suna derutant, pe scurt a fost cea mai buna alegere a lui.

| W3R4 a răspuns (pentru Ashadow):

...da,m-ai aburit şi pă mine.
Dar trebuie să recunosc că ţi-a ieşit.

| Ashadow a răspuns (pentru W3R4):

Stiu,ma pricep big grin
Ce sa si zic?

| W3R4 a răspuns (pentru Ashadow):

Da,ai dreptate...să sperăm că te-ai priceput şi la evaluarea naţională. x3

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Hă hă, cred că sunt singura care ştie adevărata istoria a numelui lui Exceel :p

| Speed99 a răspuns:

Daca ma gandesc mai bine, mie nu imi trebuie pupici.

| W3R4 a răspuns:

N-am mai intrat că am fost ocupată...tu dacă ai luat vacanţă, n-ai cum să mă înţelegi. :C

| Ayako a răspuns:

Eu nu am aparut... X-(

| Seducatorul a răspuns:

Faliment

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragut. happy