| SmileyesotulmeusecretLOL a întrebat:

Http://i.imgur.com/BiDIwNr.png
Va place?
S-o fac si pe Draculaura ponei de companie?

Legat de intrebarea lui fataDiferitaUNICA:
Polaris a inceput o initiativa. Sa dam un revive la T/A. Puteti sa va uitati. Ce ar fi sa terminam cu povestile yaoi, Hitler, si sa acordam tuturor atentie. Nici eu nu cred ca o sa mai fiu asa de activa daca nu se intampla ceva. Mai ales sa terminam cu povestile yaoi. Si cu razboaiele rap ori de alt gen. Haideti sa mai facem desene, comicuri, sa voteze toti povestea din trecut care ar trebui continuata, sa... sa dam link-uri cu poze amuzante, sa punem si intrebari trivia, sa mai aruncam intrebari si pe alte categorii, sa facem din nou stirile, Bless sa continue cu revista, continui si eu cu ziarul... sa incepem sa fim mai buni.

29 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Um,i-ai găsit unicornul Biei.

| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru Musique):

A, ce tare! Nu stiam ca l-a pierdut.

| Musique a răspuns (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Îi era rușine să-ți spună.

| Bia001 a răspuns (pentru Musique):

Biei, de ce mi-ai zice biei.si nu este al meu. al meu este ponei si este roz

| Musique a răspuns (pentru Bia001):

Nu tu ma.Alta Bia.

| Bia001 a răspuns (pentru Musique):

Mai este alta bia?

| Musique a răspuns (pentru Bia001):

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa dam un sa nu zic ce! E prea tarziu! Nimic nu va mai fi la fel din cauza ca nu a deschis nimeni ochii la timp.

| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru anonim_4396):

Pesimisto. Se poate face ceva mereu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

E prea tarziu. Nu pot sa cred ca mai devreme adusesem vorba de basme! Sper ca acum toti o sa fie fericiti, ca au obtinut ceea ce-au vrut, T/A a ajuns un nimic. Daca ma gandesc bine, ar trebui sa plec si eu. Oricum, nimanui n-o sa-i pese. Acum il inteleg pe Speed.

| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru anonim_4396):

Deja putem sa facem telenovele... incetati in penele mele!

| anonim_4396 a răspuns (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Telenovele?! Nu vezi?! Mai lipseste sa plece єχcєєℓ sau Ashadow si tacamul e complet.

| Speed99 a răspuns (pentru anonim_4396):

*bun venit in lumea mea*

| anonim_4396 a răspuns (pentru Speed99):

Pun pariu ca lumea ta nu e mai rea ca a mea.

| Speed99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu prea cred.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Speed99):

Traiesti cumva intr-o lume in care toti te urasc? Povestea ta de viata e cumva mai trista decat ''Singur pe lume''?

| suităr a răspuns (pentru anonim_4396):

Off...pachețel cu nervi big grin e ceva ce se poate schimba oricând oriunde.
Optimism va rog!winking

| anonim_4396 a răspuns (pentru suităr):

Hm, ma faci sa rad!

| suităr a răspuns (pentru anonim_4396):

sad

| Bia001 a răspuns:

Nu mai are rost. deja totul s-a dus de rapa.ce s-a daramat, nu se mai poate reconstrui

| Foxyyyy a răspuns:

E mult prea tarziu, sa fim realisti.

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Eu nu o să mai i-au de Exceel, cel puțin o să încerc.