| Dara a întrebat:

Am gasit filmul acesta si am ras cu lacrimi! Nu l-am mai vazut pana acum. Vizionati-l si sa-mi spune-ti daca v-a placut! :)
http://www.youtube.com/watch?v=O3I7G-w3hTY&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu l-am mai vazut pana acum.merci,mai vino cu chestii din astea sa ne binedispui.

9 răspunsuri:
| RamonaMn a răspuns:

Soooper rolling on the floor

MR BEAN e cel mai tare la comedie.

| selef a răspuns:

E bun dar l-am mai vazut.

| anonim a răspuns:

Pai ce sa mai vizionam film dupà atata TPU? sau crezi ca nu am ras indeajuns de mult?laughing

| cotzobel a răspuns:

Da e super tare..de fapt toate filmuletele cu MR BEAN sunt criminalelaughing

| NimeniCuActe a răspuns:

E tare... ar trebui sa faca o noua categorie: Clipuri/Filmulete, Melodii, Link-uri cu informatii utile pentru ca actiunea sa fie reciproca. Sa fie Toti Pentru Unul si Unul Pentru Totihappy... Merci de clip.

| claudya a răspuns:

Da e tare...

| ines a răspuns:

Da mie mi-a placut nici eu nu l-am mai vazut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E vechi, l-am vazut