| unknown3243 a întrebat:

Am mai scos un comic sper sa va placa LINK : http://i.imgur.com/JYhAp.png

9 răspunsuri:
| Pisicuța a răspuns:

Uh.sorry groaznic straight face

| Loome a răspuns:

Pai daca l-ai scos, nu-l bagi inapoi?
sincer. e cam groaznic
Sper ca accepti de la mine un groaznic si ceva sfaturi:
- downloadeaza-ti photoshop
- nu mai folosi shape`s decat la linii drepte. fara cercuri ca arata aiurea. iar la corp, tot fara shapes
just saying...

| rockelle75 a răspuns:

Porcariewinking
uitete la ale mele

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Mi-am indeplinit misiunea

| unknown3243 explică:

Auzi lucaci si nobodyknowsme sa vad un comic facut de voi pun pariu ca sunteti penibili am scris in primul comic ca nu am talent dar imi incerc norocul. Nu mai comentati aiurea.Nu imi vine mie nea Vasile care a cazut in sunt de beat si imi spune mie ca e groaznic eu accept de genul groaznic de la cei care au talent.

| LolaKissTheGirl a răspuns:

LOL, super amuzant rolling on the floor.

| nobodyknowsme a răspuns:

Nu nu-mi place

| Lucaci a răspuns:

Groaznic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu prea imi place.