| Cathy_1290 a întrebat:

Am nevoie de niste insulte asa mai "frumoase". Funtita!

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Esti frumoasa de zici ca esti vie!

| Malvina24 a răspuns:

Nu cred ca e necesar sa insulti pe cineva in mod placut. Da masca jos si daca nu-ti convine ceva fa-o, ori la bal ori la spital, spune lucrurilor pe nume nu te lasa pacalita!

| Vizitiul a răspuns:

Esti cea mai frumoasa si cea mai desteapta de pe glob.

| Fluffy a răspuns:

Ma tot gandesc la anii in care am fost prieteni... si ma intreb ce dracu' a fost in capul meu?
Ai o voce frumoasa, de ce o irosesti vorbind?
Suferi de boala aia de a te baga in treburile oamenilor?
Arati foarte bine pentru varsta ta... zici ca ai fi in viata.
Arati ca un caca*... asa se poarta acum?laughing

| Byencutzz a răspuns:

De obicei e nebun, dar are si clipe de luciditate cand e doar idiot
Ma tot gandesc la anii in care am fost prieteni... si ma intreb ce dracu' a fost in capul meu?
Ai o voce frumoasa, de ce o irosesti vorbind?
De cate ori trebuie sa trag apa, ca sa dispari?
Suferi de boala aia de a te baga in treburile oamenilor
Cum doi oameni asa de frumosi ca voi...au un copil asa de urat?
Intodeauna mi-am dorit sa am pe cineva la care sa tin, sa il iubesc, sa imi fie prieten... dupa ce te-am intalnit pe tine m-am razgandit
Trebuie sa recunosc ca ai adus religia in viata mea ...pana nu te cunosteam nu credeam in Iad!
Cum trec zilele si ma gandesc ce norocos sunt...pentru ca nu esti aici ca sa mi le ruinezi
rolling on the floor)))))))))))))))))

| ChristineLoveYa a răspuns:

Era un banc cu doi
se intalnesc fosti prieteni pe strada. Unul ii zice:
-ce faci mai? cum iti mai merge?
-Bine, dar tie?
-tot la fel...hai ca trebuie sa plec...iti urez MULTA MULTA CALDURA.
Pleaca omul nostru si se ntalneste cu cineva:
-bai da tu esti prost mai, cum sa-i urezi multa caldura cand el ti-a facut atata rau...
-pai da` ce voiai sa-i zic sa-l arda focu`?

Deci cand urezi cuiva multa, multa caldura(dar sa fi cat mai deschisa, vesela si sa pari sincera) ii zici sa-l arda focul... funda? puncte?

| username_8290 a răspuns:

O zi fara tine e ca o luna de vacanta.