| Nobell a întrebat:

Cine stie niste insulte intre fete? ma cert cu o fata si am nevoie de insulte

Răspuns Câştigător
| PrajituricaCuBomboneleColorate a răspuns:

Daca te insulta ii spui:"ma bucur ca stii sa te autocaracterizezihappy"

3 răspunsuri:
| IuLyuTzZikA a răspuns:

Eu spun mai bine sa ii spui astfel : Dragutza sti vorba aceea "desteptul cedeaza prima"? Uite asa o sa fac eu si o sa iti arat ca nu sunt o zdreamta care injura si face pe interesanta in fata colegilor si mai ales in fata baietilor! Si inca ceva...Mie nu imi place sa jignesc animalele ca poate prin acest proces jignesc vre un animal si e pacat pentru vacute, porcisori etc...winking

fundita plsbatting eyelashes

| iHeartKpop a răspuns:

Curva/tarfa/proasta/idioata/copil prost crescut/copil nascut pentru. alocatie/copil adoptat etc. poti sa adaugi si niste injuraturi daca vrei

| WolvesShadow a răspuns:

Am eu o insulta care merge mereu: Esti o oaie (imi pare rau sa insult animalele dar asa de tare m-am enervat ca asa am ajuns) pe 2 picioare care e asa de idioata ca si idiotii sunt mai destepti!