| pinguinuVerde a întrebat:

Am trimis mailul şi eu tot o făceam proastă pe acolo.
http://i.imgur.com/d3k0a.png

Vouă vi se întâmplă să vă deranjeze un user şi să-l pârâţi la admin şi voi să tot continuaţi să-l jigniţi? Apoi adminul să îţi zică, că a văzut că tu insulţi... e aiurea.
Frazele subliniate m-au dat pe spate.

Răspuns Câştigător
| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

Asta inseamna un singur lucru- cristina e o proasta! \:d/

12 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Pe mine ma da pe spate ca ti-a raspuns...

| Comeandtellmesomething a răspuns:

"Atmosfera de prietenie si intrajutorare de pe TPU" [de fapt era ajutarare dar nah oh go on] se vede ca nu a mai intrat de ceva timp pe TPU

| Bastet a răspuns:

Eu am vorbit şi mai urât şi n-a zis nimica cool

| pinguinuVerde explică:

Care Cristina?

| pinguinuVerde explică:

Mda am sters o singura data id meu si pe celelalte le-am uitat laughing. whatever.

| Gum a răspuns:

Ala e id tau haa?

Hai ca il iau big grin

| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

Pai nu cristina e adminul?

| uǝʞɔıp a răspuns:

CRi_2o1o asta e id-ul lui...

| AndaWest a răspuns:

Si pe mine m-a avertizat tot duduia cristina mi-a zis ca vorbesc urat pe chat si pe site(pe site nu stiu cand dar in fine)pe chat recunosc mi-am bagat si mi-am scos in gura lu nightmare care de fapt e vizitiu ca se lua aiurea de mine.el nu a patit nimic, eu am fost avertizata.thinking

| Tequila a răspuns:

Pe mine mau dat pe fatahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersi de email.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, da...

*zzzzzz*

*wakes up*

*sterge balele*

Te cheama Cristina?!