| ILoveMyBed a întrebat:

Am un coleg, care e gay si il mai cheama si Dombici, deci... ce nume amuzante de familie mai stitibig grin.

16 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Sa vedem.
Cum te numesti?

| lalalalallll a răspuns:

Vrei să fii la modă dragă? Vezi că n-ai deloc umor. Când o să îți vină mințile la cap, anunță-mă. Și poți pleca curând de-aici, pentru că ești un dezastru.

| XxBalonasheeXx a răspuns (pentru lalalalallll):

Idem happy

[ robotelutampitvedemajusculee]

| MâţulMov a răspuns:

Stafie Adi, Ragalie Denis, Cioca, Partan, Popovici
Sper sa te amuzi ca pe mine m-au facut sa cad de pe scaun laughing

| RockaruL a răspuns:

Eugeniu Vargalopulos, Marian Mop...

| Holocaust a răspuns:

Ti-as mai zice eu unele., dar mi-e ca cineva nu va intelege, si ma raporteaza.

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Horhogea, Senchiu, Papuc, Solca, Pruna, Vasile, Dascalu, Botita, Turcan! laughing

| AndreeaLove10 a răspuns:

Ciobanu Catalin, Lupu Iuliana, Sapunaru Andreea, Carlaont

| NevăstuicăxD a răspuns:

Ehm...parcă ar fi vina lor că au nume amuzante şi că râd nişte proşti/proaste de ei.Şi, întrebarea nu e amuzantă, cum crezi tu.
P.S.big grina pe tine cum te cheamă?

| NevăstuicăxD a răspuns:

Ehm...parcă ar fi vina lor că au nume mai tâmpite şi că râd nişte proşti/proaste de ei.Şi, întrebarea nu e amuzantă, cum crezi tu.
P.S.big grina pe tine cum te cheamă?

| Mindreader13 a răspuns:

Nu știu un nume de familie, dar pe tatăl unui prieten îl cheamă Didel (prenumele) laughing

| alyaly123 a răspuns:

Dogariu,Soare,Moraru,Horciu,Crivat etc etc

| AlexMercer a răspuns:

Garneata Dorel, purcoiu mihaela, pruna ioana, burta cristi alexandrescu etc.

| SWEETYdoll a răspuns:

Fiecare om are un nume, poate nu chiar perfect. Nu trebuie să râzi de numele cuiva! Parcă tu ai un nume perfect, ce să spun! Nu înseamnă că băiatul e gay dacă are un nume ciudat. Deci, pleacă de la T/A până nu ți-o iei în sfecla aia strâmbă.

| luyssika18 a răspuns:

Bulan Mihai Cioc Bogdan si Vaduva Alin