| sticksulet a întrebat:

Am vazut reclama aia cu bebelusele si drezbacatu, au niste bratari fosforescente
nu mai stiu cum se numeaulaughing glam blam sau ceva de genu, nu-mi pot da seamabig grin
funda

Răspuns Câştigător
| birdie14 a răspuns:

Bratarile se numeau:
Glam Bandz

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bang bang(beng beng)funtita o dai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe google

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se chemau cool bandz
madalina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Eu stiu de bratarile acelea.Se numesc COOL BLAM. Dar nu gasesc pe internet.Sunt mai multe modele dar nu sunt aceias marca. Poate acest site te va ajuta:http://shop.ele.ro/catalog/50859558/bratari-fosforescente.html#galerie
Salut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Glam bandz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeau cool glam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se cheamă glam bandz

| Bernoullie a răspuns:

Nu stiu sad Plz funda nam decat 8 si m-am chinuit cu 80 de raspunsuri si na vrut nimenea aproape sa imi dea funditza crying(( Te rog eu mult fa o fapta buna,mai ales ca vine acum Craciunul !

| Luci99 a răspuns:

Cred ca glam bands