| ShukaruCobraPrintulSpanieiSuhara a întrebat:

Am vrut sa ascult salam si am pus salam la PC.Problema e ca DVD-ROM-ul meu nu citeste salam sasesc.Ce fac?

Răspuns Câştigător
| HaLoGeNNN a răspuns:

Pai ce poti sa ii faci? Cumperi salam afumat.Vezi daca merge, daca nu merge uita-te la TV la Mazare cum se distreza pe plaja. big grin

9 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Nu merge decat cu salam Victoria. Succes!

| MâţulMov a răspuns:

Sa il scot si sa-l mananci, duuuuh.

| suităr a răspuns:

Pune-i de vară.

| Mayar a răspuns:

Tai salamul feliute, asa intra in DVD-ROM!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a inventat chestia asta: www.youtube-mp3.org
Apoi dezarhiveaz-o.
Theeen enjoyyy to aiamanamanamanamaneee ce dulce eşti băiatule, aidaradicdicridicidricdirididadicricdaa HAUS!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune salam turcesc, poate p-ăla îl citeşte.

| AinştainIsBack a răspuns:

Pune parizer.

| DatMikassa a răspuns:

Pai asta e si ideea salamul se tine in frigider nu se asculta.

| ShukaruCobraPrintulSpanieiSuhara explică:

Pe calculatorul vechi mergea sad. Credeti ca ar trebui sa il returnez?