| anonim_4396 a întrebat:

Am vrut sa ascult salam si am pus salam la PC.Problema e ca CD-ROM-ul meu nu citeste salam sasesc.Ce fac?

10 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Pune salam țărănesc în ventilator.

| Ashadow a răspuns:

Trece-o pe Ciorba, Sandu Ciorba.

| suităr a răspuns:

Salam din pulpe de peste...sigur mergewinking

| sebby27 a răspuns (pentru suităr):

Imi apare ceva eroare
"This type of salam is supported only by Florin Peste format" sadsadsad

| IAmTheLegendary a răspuns (pentru sebby27):

Daca Cd-ul e zgariat cumpara-ti cd normal si baga muzici pe e cu salam sa sesc de vara de pulpe de peste etc

| IAmTheLegendary a răspuns:

Mananca salamul sasesc si cumpara-ti salam de vara ca ala nu se prajeste prea mul!

Tare faza tongue

| sebby27 a răspuns (pentru IAmTheLegendary):

Vreau sa ascult salam, nu sa-l mananc!
Chiar nimeni nu e in stare sa imi inteleaga gusturile rafinate in materie de muzica? Ce a ajuns lumea asta?

| SmartLier a răspuns:

Ciudat. La mine merge.

| Janek21 a răspuns:

Vezi cu salam de vara. Este putin mai tare si nu ar trebui sa-l prajeasca prea mult. Vei asculta insa doar negativul facut de salam.

| sebby27 a răspuns (pentru Janek21):

Am avut salam de vara si l-am aruncat ca nu-mi trebuiau instrumentalele lui salam.Era ca si cum ai fi ascultat jazz sau muzica clasica.Mai am ceva salam de vara cu manelele din 2005, dar e zgariat de cum l-am primit de la magazinul de carne.