| Kasie25 a întrebat:

Apasaaa-l, apasaaaa-l, apasa-l apasa-l apasaaaaaaaaaaaaaaaaa-l!
http://funnyblog.ro/wp-content/uploads/2010/12/jessica-a lba-naked.swf

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Nu. Eu nu dau click. Nu. Eu copil cuminte. Nu ma uit la prostii. Nu, nu dau click. Nu, eu nu. Deloc. Nu, nu nu nu nu nu.
Nu dau. Nu, nu nu. Nu...BINE.

*bau*

7 răspunsuri:
| Criiiiiiiis a răspuns:

Veche.
* moare de somn *

| Comy a răspuns:

Asta e tot ce poti?

| NumePublicAnonim a răspuns:

Pisicutza da click nu.dat click am. pisicuta facut pe ea a! laughing pisica mea rade de mine crying

| DudaYeah a răspuns:

Sa moara cainele vecinului ca era sa fac aici infart straight face crying
trebuia sa dai si tu un avertisment : nu apasati cei slabi cu inima!
*lesina*

| Dee_9331 a răspuns:

In **** era sa mor straight face

| PupicelT a răspuns:

Stiu faza. Am primit o gramada de mass.uri cu linkul asta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-am apăsat.