| anonim_4396 a întrebat:

Apasati pe ugere =)) lui Issabelle http://concurs.cashcow.ro/vacuta-lui-funk-19731#/165

Răspuns Câştigător
| MâţulMov a răspuns:

''Vaaaai, ce rece esti!''
rolling on the floor lol, cat de tare, dar e vche faza.
P.S. daca nu v-ati data seama puteti sa apasati si pe paianjenul ala.

10 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

"Vai, vai, vai, ce atingere fină ai" rolling on the floor))

| Musique a răspuns:

"Oh,yeh, daca tot tai atins acolo... mergam si noi la mall in weekend?"

| LoL a răspuns:

,,Nu te-opri, nu te-opri... Opreste-te!''
,, Si o...ciocolaticaaaa''
,,Cand ma uit la cracii tai, vad campuri si campuri de iarba '' rolling on the floor
,, Gingle muu gingle muu gingle all the way''
lol

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

"Mamacita...faci favor?" rolling on the floor

| AnneBre a răspuns:

Http://concurs.cashcow.ro/vacuta-lui-ana-20196
A mea e mai frumoasă. b-)

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

"Ou! Vai, doar o singura data?"
-Ce vacuta perversa, mai vrea straight face

| infires a răspuns:

Veche,dar tare faza."Esti gay,esti ok","Sa-ti traiasca frantuzoaica"
laughing "Trei culori cunosc pe lume,amintind un brav mulgator"
"Unde ai pus tu mana mah,unde ai pus tu mana mah,unde, unde, unde?"

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://concurs.cashcow.ro/vacuta-lui-andrei-9280#/116 Mi-am facut si eu una :))