| Elena1234456 a întrebat:

As dori in primul rand sa va urez tuturor un Craciun fericit alaturi de cei dragi :*. Si, ca sa fie o intrebare: cum credeti ca arata doamna Craciun?

Răspuns Câştigător
| Mădălina_8707 a răspuns:

Eu cred ca nu e nici grasa, nici slaba...asa...potrivita.laughing
are ochelari.
Face niste prajituri buune.love struck
E iubitoare, draguta...si toate adjectivele pozitive.batting eyelashes

Craciun fericit si tie.:*

15 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Barajag a răspuns:

Arata la fel ca minelaughing
Nu-i asa ca ma potrivesc de minune cu Mosul?hee hee

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună dimineaţa, Crăciun fericit!
Eu sunt Doamna Crăciun, Sol dragă, de ce l-ai furat pe Moşulbatting eyelashes?
See the photo. I am. Seriously. happy.
La mulţi ani.

pa, pa.

| Elena1234456 explică:

Ursulika esti o dragutahee hee. Desigur! Doar ca si eu cam visez sa fiu Doamna Craciun big grin!

| Aero a răspuns:

Ca dna Weasley, mama lui Ron happy Nu mi-o imaginez altfel.

Un Craciun magic sa ai si tu! big grin

| Aero a răspuns:

@NOname, nu...nu mi-am imaginat-o niciodata asa. That's odd(partea a 2-a...pentru barbati)!

| cristi202 a răspuns:

Doamna sau Baba Craciun?!?happyhappy

| pwp a răspuns:

Un An Nou Fericit love struck

| User a răspuns:

90-60-90 drooling

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Eu o vad in fiecare zi.

| Contrast a răspuns:

O batranica simpatica si iubitoare foc ...ca altel nu la-r fi suportat pe amaratul ala de Mos Craciun ca 364 zile/an sa faca tot felul de jucarii pentru toti copiii de pe Terra.

| Lxa a răspuns:

Mulţumim, la fel îţi doresc un Crăciun fericit si un an nou cât mai bun!
În legătură cu doamna Crăciun, poza spune tot:
http://static.weblog.ro/albums/pictures/384/85384/mrssantaclaus_8362.jpg

| 1992 a răspuns:

Multumim la fel, toate cele bune si la multi ani.In legatura cu intrebarea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns: