| Antrax a întrebat:

As vrea cateva replici tari asa de la voi nu vreau copy paste ca alea le-am citit dejalaughing

Răspuns Câştigător
| lacrimi a răspuns:

Sa nu-ti fie rusine sa-ti intrebi profesorul de matematica, cat face 1+1.Mai bine sa fii prost 5 minute, decat toata viata laughing.

Cu cele 365 de prezervative, unul folosit pentru fiecare zi, fa-ti un cauciuc, si numeste-l un ''GoodYear'.' (un an bun laughing)

59 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1:daca ai pistrui pe fata e bine ca nu ai pistrui in suflet
2: omul care este vrednic e capabil de orce
3:de doresti sa te bati piscate de ureche si mai gandeste-te odata
inventate de mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai sa fim TPU toti pn unu in afara de asta care citesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca unu te enerveaza ii spui: mata mai coase prezervative si ia masuri cu gura?laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey stiu ca-s proasta da cand ma uit in jurul meu imi revin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu? Mie? Nu ai ce sa imi dai de unde dracu inima cu nai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda mrg cam toate statusurile astea si replicile astea le stiu ceea ce inseamna ca dorinta ta nu a fost indeplinita prk sunt clar de tipu copy/paste de pe diferite siteuribig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate bagati si voi mai misto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu nu te-ai uitat de 3 ori in oglirica ca ti-e frica sa nu ai 21 de ani de ghinion si ma faci pe mine urat/a?!?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asi vrea sa fii la televizor sa te pot inchide

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yoyoyo sunt un boow

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DnD...mama la calc nu dati BUZZ ca se sperielaughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Replica mea de acumtongueisamas in freza talaughinglaughing Sau : sa te pis in frezalaughingrolling on the floor Merge de fiecare datalaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A:ai o oglinda?
B:da.
A:mi-o dai si mie oleaca?
B:nu vreau sa raman fara ea...
Ps:pentru cine nu a inteles-cand a zis B ca ramane fara ea adica ca daca se uita A se va sparge oglinda la cat de urat/a este.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fitzee de Profii, avem Fitze de profii. Cumperi una si primesti cadou un sut in fund si doua palme. La reducere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Batate caca peste gura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte de a te casatori nu-ti fa iubiti sau iubite deoarece oricum sau fara tot aiai ( la un momendat o sa te paraseasca)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai Sictir la mata-n cimitir

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti satul de laba ca orbu de baston

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai pa jet du'te are vino lent pentru mine n'ai talent
Du'te pe insula hulululu
Esti un fa stralucitor in golfu prostiei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti un far stralucitor in golfu prostiei
Hai pa jet du'te tare vino lent pentru mine n'ai talent
Hai ca tree sa plec ca am uitat sa imi iau rasu de la bucatarie
Du-te pe insula hululul adica insula nebunilor...A si sa nu uiti sa imi trimiti veerilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ma cert cu cineva ii spun spalate pe dinti si apoi mai vorbim
sau vezi cccca faci spume cand vorbestii si dai pe tine nu dealta dar te bate maikata

| DeeVee a răspuns:

Replici pentru ce?

| lala_2090 a răspuns:

Ai abservad ca de fiecare data cand deschizi gura creierul ti se opreste laughing

| xXxPishikutzaKrissyxXx a răspuns:

happymda
simti asta? sau mi se pare mie? miroase a creier incins sau ti se scurge materia cenusie din cerebel? nu ca ai avea asa ceva. ziceam si eu sa te simti destept

ma mir cum spatiul ala gol din capul tau poate genera atata prostie

oamenii ca tine ar trebui inchisi si tinuti captivi sti tu. un fel de carantina

Eu nu sunt tare in gura cum spui tu sau plina de spume cand te spovedesc spun doar adevaruri despre tine cu zabetul pe buze

| hacked a răspuns:

Nu ma chinui sa atrag atentia, o fac fara sa imi dau seama.

| BULY98 a răspuns:

Replici tari:
-copiii mati de redus mintel ce estilaughingcu asta le inkizi gura la totihappy
-presupun ca ai tai nu sunt prea destepti, deoarece lea venit ideea strelukita de a te concepelaughing
-nu te duce mintea nici cat pe o gaina macar aia face ceva:ouahappy
-mata de esuat ce esti, presupun ca aia din clasa cum te-au vazut au zis:uite bhaa gorila cu fata de spate s-a gandit sa invaetze si ea ceva sa nu moara proastalaughing
-uite ke e bha expertule(profesorule) nu am timp pentru lectii de prostielaughing

| adrian_2197 a răspuns:

Mah toate astea sunt replici de pe google happy cautale pe google si vezi daca nu le gasesti uite o sa iti zis eu una tare : Ce ai ma te roade ambalaju happy

| buzyk a răspuns:

Daca te enerveaza cineva uite o replica tare: Daca iti dau una te las cu dintii in mana si cu ochi de caine husky. Mult noroc in continuarewinking.

| cristina_6902 a răspuns:

Nu trebuie sa cauti replici pe google.Iti vin pe moment...doar nu o sa stai sa te gandesti.bai oare ce eplica sa ii dau lu astathinking stai sa ma gandesc care era cea mai tarethinking Ce iti vine sa spui, pai spunewinking

| Icm a răspuns:

Pey una buna arfi : Ce ai ramas cu capu intre urechi