| Cathy_1290 a întrebat:

As vrea sa fac o farsa parintilor. Idei?

Răspuns Câştigător
| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

1.Lipeste pe jos o moneda sau o bancnota.

2. O pacaleala mai veche, dar care merge tot timpul, este sa schimbi zaharul cu sarea.

3. Furiseaza-te seara in camera parintilor sau a fratilor si fixeaza alarma ceasului cat mai devreme.

4. Intr-o cutie cu lapte adauga colorant alimentar. Nu este toxic si ii va speria pe cei care vor vrea sa-l consume!

5. Lipeste cu un scoch incolor capacul si colacul de la wc. O surpriza neplacuta pentru cineva care se grabeste sa ajunga la baie!

6. In timp ce doarme cineva pune intr-o farfurie mai multe hartii, du-te in fata lui, da-le foc si striga tare dupa ajutor. Cu siguranta va fi o pacaleala pe care nu o va uita prea usor!

7.Baga in cutia postala o scrisoare facuta frumos (stampilata) prin care sa-i anunti ca vor fi deconectati de la reteaua electrica pentru reparatii timp de 2-3 luni sau in care sa le spui ca vei fi exmatriculata intr-o saptamana si ca sunt obligati sa se prezinte la scoala in data de XX. XX. 2009 la ora XX pentru o sedinta cu directorul.

succeshee hee

13 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

Ai 11 ani? Spune-le ca esti insarcinata cu cvadrupleti, si dupa ce cad lati, le poti scrie pe pietrele funerare: p. s. am glumit! devil

| Диана a răspuns:

Asa... laughing Sa-ti spun ce farse le-am facut eu. laughing
Pai odata le-am zis ca sunt lezbi si ca o iubesc pe una. laughing
Sa vezi ce fete au facut. rolling on the floor Abia dupa o saptamana le-am zis ca a fost o farsa, dar de atunci maica-mea inca mai are niste banuieli. laughing
Asaaa... Alta, i-am furat telefonul' lu' maica-mea si i-am schimbat tonul de apel. laughing I-am pus tonul ala cu ''sare mucul'' rolling on the floor
Si ea avea o sedinta importanta cica la serviciu sau ceva de genu. laughing
Si dupa ce m-am asigurat ca a ajuns, am sunat-o. rolling on the floor Iti dai seama, acolo se discutau probleme importante, si deodata ''sare mucu, sare mucu'' rolling on the floor)
De astea mi-am adus aminte acum. laughing

| Alexandru a răspuns:

Stiu ca suna cam draconic si cam deplasat dar asta mi-a trecut prin cap acum : infasoara-ti mana cu ceva si cand te vor intreba de ce ai facut asta, spune-le ca ti-ai rupt mana. Vor avea o reactie... daca o vor mai avea ca s-ar putea sa ramana perplecsi.

| VadPorci a răspuns:

Eu am facut odata o farsa si l-am sunat pe unu la nimereala si i-am zis ca trebuie sa ne intalnim la ora 15 in vata petei unirii ca a castigat un telefon mobil de ultima generatie si ala a raspun:yoi ce noroc pe mine cred ca era moldovean in buc ca l-am intrebat unde sta. si ma sun la ora 15 da unde sunteti domne cu accent si eu am zis la piata unirii si el a zis unde! la piata urinii?

| MikeRowe a răspuns:

Uita-te la Viva la Bam \m/ si uitate ce face le face bam parintilor.
(nu as vrea sa fiu in locul parintilor) laughing

| jolie a răspuns:

Iesi cu geamantanul din camera ta si ei o sa te intrebe unde pleci iar tu le spui ca te mariti ca te muti la iubitul tau laughingsucces sper ca te-am ajutat

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Pune-le confetti intr-o umbrela si pandeste-i cand o sa iasa din casa cu umbrelarolling on the floor (sigur o s-o foloseasca ca ploua acumhee hee )

| allleeeee a răspuns:

Roaga pe un adult sa faca o farsa din partea ta la Radio Zulaughing.

| Adina a răspuns:

Mama, mama
a luat foc camera voastra!
rolling on the floor

| bibi58pan a răspuns:

Spune-le ca a venit factura la telefon 9 milioane sau inspirate din http://www.youtube.com/watch?v=DyWmRyEzamk&feature=related

| AlexDj12 a răspuns:

Cat ma bucur ca am prins intrebarea asta! Sunt maestru la farse ii le fac sorami zilnik. Oi fi avand 12 ani da is bun la farse! Uite niste clasice ce functioneaza mereu:

1.Baga sare/piper in cafeaua/ceaiu/laptele parintilor sau fratilor tai.

2.baga sos de rosii in toaleta si pune pe bluza ta si ia un cutit(tata era sa faca infart cand i-am facut-o asta)

3.Numa daca ai animal de casa e buna asta:eu am 2 broaste 3 pesti un papagal si 5 soparle. Leam dat drumul odata in masina la tata.Fratee ce mi-am luat-o!

4. pune o galeata cu apa deasupra usii de la baie si du-te in baie si striga pe mama sau pe tata.

5.Lasi un bilet mamei sau tatalui cum ca esti plecata la un tip si faceti stii u ce. U ascundete undeva si asculta ce reactie au.De preferabil in duplap sau baie sub pat alta camera vezi tu.

6. Fugi in fata blocului si comanda pentru familia ta 20 de pizzza cu detoate si asa mananci pizza la cina si te si distrezi cum ii vezi pe parintii tai zicand:noooi nu am comandat nicio pizza!

7.clasica cu schimba piperul cu sarea.merge bine!

8.In tip ce pregateste mama ta ciorba distragei atentia si baga sare si piper cu toonele si sa vezi astepti sa ia familia ta din ciorba/supa prima data si apoi sa vezi ochi mari.

9.baga in florile pentru mama ta de ziua mamei un paianjen.laughingsa vezi soc.

10.sau goleste pasta de dinti intre vasele ce trebuie spalate.

Astea imi vin in cap acum.

Eu le-am facut si iti garantez ca mergwinking

Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înveleşte toate obiectele din baie cu staniol :P
http://youtu.be/edtaAo2pTjA

| annye11 a răspuns:

De dimineata trezeste-te devreme du-te in bucatarie intinde-te pe jos si punetzi ketchup pe burta sau unde vrei si stai intinsa serioasa laughing succes fundita?