| Atotstiutorul a întrebat:

As vrea sa imi schimb numele din buletin, ca asta care il am acum nu imi place, puteti sa imi dai idei de nume ceva in genul: adiboss, sefulmafiei,

12 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

CornelCapDeGâscă
GigiPilulaDeAur
GhiţăCiocan
ZburleaNebunu
TofuVegetal
LindiculDeBronz

Şi am făcut efort să dau un răspuns nu prea amuzant

| BadLuckBryan a răspuns:

Jmekherila

| ToKen a răspuns:

Atotstiutorul e reprezentativ pentru tine, asa ca.rolling on the floor

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

:*Jmekerashul:*.
Barosandebarosan.
Smecherdesmechermafiot.
Gagykharhull.
Si alte nume de HI5.
O zi buna, sper sa iti gasesti un nume potrivit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://memearchive.net/memerial.net/1553/fire-penguin-disco-panda.jpg
Ia exemplu de la tipul asta...schimba-ti si tu numele in Super Nacho Donkey Pizza.

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Pe mine ma chema Cacat Vasile si toata lumea radea de mine, asa ca m-am dus la noi la primarie in sat si mi-am schimbat numele in Cacat Gheorghe.

| Aneurysm a răspuns:

Adi.d.a.s. (Korn ftw)

Also
Lache
Bişchiţă
Ţobârnaie
Eufarniseul
Ţoaglă
Înălbitorul (am auzit de unu' pe care il chema aşa.__. )

| Petrica44 a răspuns:

Ce Dumnezeu ma,esti tigan? Numai tiganii pe unde fata puradeii,de acolo se inspira pentru a le pune numeletonguearis, Berlin, Viena, Frankfurt, Sevilla si exemplele pot continua.Stai cu numele care te-ai nascut, ca este mai cinstit.Si daca ar fi sa-l citez pe ToKen...atotstiutorul e reprezentativ pentru tine, asa ca daca vrei neaparat sa-l schimbi, macar schimba-l cu asta!happywinking

| 1000bodies a răspuns:

AdiBaștanul.

| LittleMønster a răspuns:

Spider-Jmen.

| YahooMail a răspuns:

DinozaurusRex tongue

| AnonimC a răspuns:

Faci misto de noi laughing?