| SatanaInIzmene a întrebat:

Ati aflat? E pandemie pe TpU.Virusul - Prostilion´Maximus´Exageratus a suferit mutatii genetice si a infectat 98 % dintre useri. Cei mai multi se ragasesc aici : http://www.TPU.ro/......010-si-sa/

Feriti-va de intrebare si fugiti la Dragoste si sex ca se dau prezervative gratis.

8 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. Mi-a fost de ajuns să citesc prima pagină de răspunsuri ca să îmi dau seama că "efectul de turmă" a devenit o boală. Trist.

pa, pa.

| anad a răspuns:

Sunt unul din userii care m-am infectat si am facut-o voit (mai bine acolo decat la Dragoste si sex-nu-mi plac intrebarile, sunt prea intime si socante si nu sunt in specialitate sa pot da raspunsuri ). Am pasit singura, nu cu turma, in zona cu virusul( as putea fi catalogata ca oaie ratacita?), jur ca am votat din proprie initiativa si vointa si nu inteleg de unde atata grija si compasiune pentru "clopotei" si simpatizantii lor! Vrand, nevrand trebuie sa admitem ca sunt majoritari; ei pun majoritatea intrebarilor (bune, rele, stupide, socante, sublime) ca sa avem noi activitate pe TPU!

| Elena1234456 a răspuns:

Doamne laughing penala intrebarea.

| Doddel a răspuns:

Am fugit.
Pa.

| tarziu a răspuns:

Peste 7 zile, adica 168 ore, adica 10080 minute candidez si eu. Sunt convins ca lipsa voturilor mele se datoreaza faptului ca nu am 1 an vechime, inca happy

| Dmonik a răspuns:

Eu am fugit! I-am si dat un raspuns avizat, foarte avizat, unei userite, corymada! tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pusca mea, macar am un vot!
Prezervativii e din aia XXL?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand bagi un raspuns acolo, trebuie musai invelit in prezervativ.