| ButelieCuPetrol a întrebat:

Ati auzit de site-ul asta: http://www.TPU.ro?
Mie mi se pare foarte Jmenar cu K...

Răspuns Câştigător
| Ciufuliciii a răspuns:

Baa esti nebun ce jmekeros e parca e facut de Gutza sa moara famylya mea.oh go on

*Coca` mode off*
DamnI don't want to see

11 răspunsuri:
| Missy a răspuns:

Frate,ce tare.

| IQOnly a răspuns:

--__--

| DrunkShepp a răspuns:

...mi se pare cunoscut, oare de unde?

| AddictedToMDMA a răspuns:

Peleme, o sa intru sa vad cum sta treaba... ce bine-ar fi sa fie numa' cu K. :-s

| AddictedToMDMA a răspuns:

Peleme , o sa intru sa vad cum sta treaba ... ce bine-ar fii sa fie numa' cu K . :-s

| Bogdanux a răspuns:

Mi-ai deschis poarta catre un nou univers... whoaa...

Răspuns utilizator avertizat
| DrunkShepp a răspuns:

Ce are lumea asta cu ''generatia noua''. asta mi-a zis si o baba in tramvai cand imi stingeam tigarea de usa tramvaiului;''maica luuumea asta o sa se duca de rapa cu voi, pe vremea lu' tovarasu' Ceausescu.(minute in sir de vb despre comunism)...mama ta nu te controleaza mai fetito?

| SaintJimmy a răspuns:

Generația nouă pe TPU însemnând neamuzanții ăștia mici și de tot căcatul.

| Polaris a răspuns:

Presimt un nou val de copii. *pipăie sânul de cristal*

| Wilder a răspuns:

Inainte sa apas credeam ca e site de porno