| TheScamy a întrebat:

Ati mai vazut asa ceva?:
http://i.imgur.com/MICNx.png

31 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Le scary moment cand esti intr-o casa parasita la miezul noptii si vezi asta in una dintre camere...
*nu intreba cum dracu am ajuns acolo...*

| Bogdanux a răspuns:

Ce e creatura aia angelica? Ochii ei ca doua cacareze...

| SuperNovaaaaa a răspuns (pentru Bogdanux):

Este o pisică spânzurată din Constanţa.Nu'i aşa că are nişte ochi fermecători?

| Bogdanux a răspuns (pentru SuperNovaaaaa):

Si eu credeam ca ai fost in Africa sa te pozezi cu gheparzii.

| Kazimir a răspuns:

Lisa a comentat la răspunsul tau...

| TheScamy explică (pentru Kazimir):

Da,asa a facuthappy

| Musique a răspuns:

Ce-i aia, Scami? straight face
* robotelule, lasa-ma sa raspund*

| TheScamy explică (pentru Musique):

Dap...Scami ii-_-
*nici pe mine nu ma lasa robotu dracilor*

| MâţulMov a răspuns:

Pana la urma, ce trebuia sa vad straight face
*se uita peste raspunsuri*
Aaaa, e o pisica, si eu am avut multee pisici.

| VacutzaRoscata a răspuns:

Da,dar nu la pisici.

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Ihaa mă faci vedetălaughing

| Bitzy a răspuns:

Da!
Cand?
Acum!laughing
Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

| ascovit a răspuns:

Un...

Stii ceva?batting eyelashes brb oleaca...mi-a c*ca puternic :-s

| TheDubstepMan a răspuns:

Nu n-am vazut asa ca pleaca de la T/A.

| TheScamy explică (pentru TheDubstepMan):

Eu sa plec?laughingTu esti cel care pune comicuri handicapate pe aici.Eu doar public ceva amuzant, nu ca tinelaughingExista Comics, stii?laughing)

| TheDubstepMan a răspuns (pentru TheScamy):

Esti..pr.o.a.s.ta? Sa stii ca eu tin cont de categoria comics nu ca tine sa apar de 2 zile si sa ma cred Sakira

| TheScamy explică (pentru TheDubstepMan):

Esti handicapat! Eu nu sunt de 2 zilelaughinguita-te la profillaughing

| lalalalallll a răspuns (pentru TheDubstepMan):

Jet în rasa mătii cu Naruto-ul tău cu tot.

| SuperNovaaaaa a răspuns (pentru TheDubstepMan):

Marş mă tu şi nu te mai lua de cine nu trebuie.

| Pralină a răspuns (pentru TheDubstepMan):

Bai, noi stim ca esti prost, nu ne mai demonstra asta IAR...

| TheScamy explică (pentru TheDubstepMan):

Boub-)

| ɔɐıɔ a răspuns (pentru TheDubstepMan):

E de mult aici...

| TheScamy explică (pentru ɔɐıɔ):

Nu,ciac,ca el nu vede-_-

| AndreeaLove10 a răspuns:

Da am vazut si eu intrebarea aia!

| teodora555 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu odata am iesit noaptea afara, si cand am vazut o pisica toti cu ochi verzi de-astia verzi cu luminite am crezut ca sunt niste mini-extraterestri. In fine, da asta-i si neagra, oare cate secunde de cosmar ai avut?

| TheScamy explică (pentru anonim_4396):

Ihmmm,nu e a mea fotografia, cealalta e de la mess-ul meu...

| Addacreata a răspuns:

Da...e modificata pe photoshop.

| SuperNovaaaaa a răspuns (pentru Addacreata):

Unde dracu e modificată.Nu e.

| Addacreata a răspuns (pentru SuperNovaaaaa):

Ba da e! Si eu imi modific poze, si imi pun ochi albastri sau verziwinking! E foarte usor! Bine sa zicem ca nu e modificata...crezi ca e adevarata?! II ceva SF!

| SuperNovaaaaa a răspuns (pentru Addacreata):

Păi eu am făcut poza.Stai mă că până nu te convingi nu dorm diseară. Poftim id'ul meu să îţi dau poza pe mare: happy.smile3e