| LumeaÎnTreiDe a întrebat:

Ati observat ca Nicki Minaj se traduce in engleza Nicolae Guta? rolling on the floor

8 răspunsuri:
| PinguinuL a răspuns:

Crezi ca intereseaza pe cineva?
esti penibila...

| Fragile a răspuns:

Da da foarte interesant.Acum hai, dă-mi în cap că n-am fost pupincuristă.

| VacutzaRoscata a răspuns:

Aha,ati terminat cu Bieber,Robotzi, Nyan Cat, acu incepeti cu Nicki Minaj straight face

| LumeaÎnTreiDe explică:

@EuSiCuMine asa sa faciwinking @VacutzaPoartaTanga eu nu am nimic cu el,dar am google chrome si cand e ceva in engleza, se traduce singur in romana, iar unde scria Nicki Menaj imi aparea Nicolae gutza...sowinking

| LumeaÎnTreiDe explică:

@Pinguinul,auzi,daca chiar asa nu te intereseaza, macar nu te mai baga in seama ca se poate trai si fara comentariile talewinking

| Broadband a răspuns:

Nicolae puta

| Anduciu a răspuns:

Ati observat ca orice inapt poate contribui la traducerile de pe Gugal Transleit?

| EuSiCuMine a răspuns:

Barry Manilow = Florin Salam smug
Ionut Cercel = Rihanna I don't want to see

Mai era unu care era justin bieber dar nu mai stiu cine e thinking
daca aflu te anunt.
laughing