| anamariatrif a întrebat:

Daca ati avea ocazia de a face sex cu Nicki Minaj, ati face-o? Daca da de ce, daca nu de ce? happy

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa nu-i crezi pe nici unul dintre cei care iti vor raspunde cu NU. happy

| HazelEyes77 a răspuns:

Sincer cred ca ar fi ultima pe lista cu care mi as dori s o fac ...ma atrag fetele dar le prefer pe cele care n au zeci de operatii estetice pe cele care mizeaza pe naturalete si care nu se tem sa fie ele insasi. In plus imi plac cele subtirele nu cu forme generoase.

| Bernardus a răspuns:

La cat de operata e aia mi-ar fi frica sa nu explodeze toate silicoanele din ea

| MelissaAdela a răspuns:

Era urâtă cu spume înainte să-și facă operațiile estetice laughing

| Sandor12921 a răspuns:

Normal ca da, gusturile nu se discuta, dar mie mi se pare foarte atragatoare, chiar daca are operatii estetice happy

| alexandruanghel a răspuns:

Bai sincer da, dar intr-un fel nu. Are fundul extreeem de mare si parerea mea este ca are nevoie de un penis de peste 20 cm ( nu multi au asa ceva ). Fata aia e conceputa pentru negrii.