| anonim_4396 a întrebat:

Ati observat ca tot mai multe persoane sufera de "sindromul unei minti bolnave"(unii la modul propriu-zis si altii doar la modul figurat)-adica "funny".
Astazi am facut o cautare pe Google si am atasat numele a doua persoane publice pentru a primi rezultate...in schimb am constatat cu surprindere urmatorul rezultat : )
http://onehallyu.com/index.php?/topic/47007-taemin-obama -fanfic-yes-thats-right/
: )

Am ras cateva minute bune dupa ce am terminat de citit continutul paginii si am ramas cu acea senzatie de "WTF i just read"?!
Deci...
Ati mai intalnit/citit/vazut/auzit ceva asemanator?
(fan-fiction, scene din filme, fragmente din romane, imagini cu mesaje amuzante...etc)-nu neaparat gay version! : ) sau aceste personaje sau "scene" : ) That's not the point! : )
Chestia consta in combinatia "awkward&funny" stuff pentru a remarca "o minte bolnava" :) in sensul funny si WTF al cuvantului :).

Deci- aveti/detineti exemple asemanatoare? (Lasati link-uri... ETC si treaba se lasa cu Funda!).

Răspuns Câştigător
| doreal a răspuns:

Ok, cauta pe wattpad la fan-fiction si apoi ai sa te minunezi ca lumea big grin. Este vorba doar despre 1D, 1D si 1D + Barbara Palvin (logic doar nu a fi in rolul protagonistei Betty cea urata). Wattpad-ul a devenit gunoi menajer, unde toti copiii de 11-12 ani isi lasa „gunoiul menajer" din mintea lor pentru a creea tampenii. Daca la asta te refereai, inseamna ca da unii au o minte super-bolnava.

2 răspunsuri:
| Lαrisα a răspuns:

Sincer, mi-a fost mult prea lene sa citesc tot. laughing

| Macryna a răspuns:

laughing))))))))))))))))))) mor de ras!